MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Destek Paneli Uygulaması Projesi.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Herkese merhaba,
Aklımda düşündüğüm bir yazılım projesi vardı.
Türk MyBB Kullanıcıları için MyBB Destek Paneli uygulaması geliştirebilirim diye düşünüyorum. Bu sadece aklımdaki bir fikir tabi. Eğer isteyen olursa veya beğenirseniz lütfen yorum yazın.

Denemeniz için uygulamanın beta versiyonu.
Henüz içinde hiçbir konu yok. Sadece deneyip görmeniz için hazırladım.
Dediğim gibi beğendiyseniz ve geliştirilmesini uygun görüyorsanız ankete lütfen yorum yazın.

resim

resim

Not: Arama kutucuğunun butonunda problem var orijinal sürümü yayınladığımda (eğer yayınlarsam tabi) bu problemi gidereceğim.

Kod:
http://s3.dosya.tc/server5/2vopt9/MyBBHelpApp.exe.html
Virüs Total Sonuçları:
PHP Kod:
https://www.virustotal.com/tr/file/8a22865052236e79dcaf881d3339034f08a6bb10f6bff1c0b88bbf56af0ccd7d/analysis/1441293111/ 
Hocam 1-2 ekran görüntüsü atsanız daha iyi olur. Millet bilmediği etmediği programı indirmez genelde
(03-09-2015, Saat:18:05)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam 1-2 ekran görüntüsü atsanız daha iyi olur. Millet bilmediği etmediği programı indirmez genelde

Kesinlikle indirmez . Özellikle uzantısı exe ise
(03-09-2015, Saat:18:05)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam 1-2 ekran görüntüsü atsanız daha iyi olur. Millet bilmediği etmediği programı indirmez genelde

Tamam hocam ekliyorum.
+ Konu güncellendi.
(03-09-2015, Saat:18:06)nonanik123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Konu güncellendi,
Merhaba Nonanik123,
Hocam indirip indirmemeniz size kalmış ben şimdi virüstotal sonuçlarınıda koyacağım o zaman kararınız size kalmış.
Tabi herkesin kendi güveni farklıdır bana güvenmemekte haklısınız, ama dilerseniz dosyayı virüs taramasından geçirebilirsiniz.
(03-09-2015, Saat:18:09)Aritmetix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Konu güncellendi,
Merhaba Nonanik123,
Hocam indirip indirmemeniz size kalmış ben şimdi virüstotal sonuçlarınıda koyacağım o zaman kararınız size kalmış.
Tabi herkesin kendi güveni farklıdır bana güvenmemekte haklısınız, ama dilerseniz dosyayı virüs taramasından geçirebilirsiniz.

Dostum indirmedim ama ekran görüntüsünden gördüğüm kadarıyla konuşucam . Öncelikle bu fikir bence çok iyi . Bana göre eksiklerinse . Biraz görsellik eksik olmuş ve mesela konulara ayırmalısın . Mesela Ne nedir kategorisi açarsın alt başlıkları ise hosting nedir domain nedir mybb nedir niçin mybb falan filan . Ayrıca sana tavsiyem eğer web sitene bağlayabilirsen üyelikle açılsın o sayfa mesela diyorum yardım konusuna tıkladıgında üyelik zorunlu olsun ve program üzerinden üyelik alınabilisin senin için yararı olucaktır tabi bağlayabilirsen . Ayrıca kodlamada yardım istersen bana ulaş hocam seve seve yardımcı olurum güzel düşünmüşsün
(03-09-2015, Saat:18:14)nonanik123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-09-2015, Saat:18:09)Aritmetix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Konu güncellendi,
Merhaba Nonanik123,

Dostum indirmedim ama ekran görüntüsünden gördüğüm kadarıyla konuşucam . Öncelikle bu fikir bence çok iyi . Bana göre eksiklerinse . Biraz görsellik eksik olmuş ve mesela konulara ayırmalısın . Mesela Ne nedir kategorisi açarsın alt başlıkları ise hosting nedir domain nedir mybb nedir niçin mybb falan filan . Ayrıca sana tavsiyem eğer web sitene bağlayabilirsen üyelikle açılsın o sayfa mesela diyorum yardım konusuna tıkladıgında üyelik zorunlu olsun ve program üzerinden üyelik alınabilisin senin için yararı olucaktır tabi bağlayabilirsen . Ayrıca kodlamada yardım istersen bana ulaş hocam seve seve yardımcı olurum güzel düşünmüşsün

Merhaba Nonanik123,
Yorumun ve ilgin ile alakan için öncelikle ayrı teşekkür ediyorum. Ve şunu söylemeliyim ki önerilerin çok güzel ancak üyelikle açılma gibi özelliğini önermiyorum. Neden önermiyorum ? Çünkü insanları sırf destek için kendi siteme üye etmek, benim tarzım değil yani ben insanları kendi siteme sevdire sevdire getirmek istiyorum sırf bir program kaydı için değil. Ayrıca kategori fikri hoşuma gitti forum tarzı görüntü verebilirim ve öyle geliştirebilirim. Ve kodlama konusuna gelince teşekkürler hocam fakat ben tek başıma kodluyorum, benim fazladan kişiye veya yardıma ihtiyacım şuanlık için yoktur.

İyi günler. Gülümseme
Güzele Benziyor
Sayfalar: 1 2