MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Türkçe Karakter Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Web site  Site Adresi : 
Kod:
betafrm.org

Versiyon MyBB Sürümü :1.6.17
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Google Seo
Prostat
DVZ Shoutbox
Default Profil vs.
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Phpmyadminden tüm tabloları onardıktan sonra forumda türkçe karakter sorunu çıkmaya başladı gerekli araştırmaları yaptım denemeler vs. Yaptım fakat bir türlü çözüme ulaşamadım. örnek: Konu başlığı İndir oluyor fakat ana sayfada İndir �ndir şeklinde güzüküyor. Sorunun çözümünü bilen varsa yardım ederse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Not: Temadan dolayı kaynaklanmamaktadır. 
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim
Yardımcı olan ?
(21-07-2015, Saat:00:16)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yardımcı olan ?

Admin KP > Forum Ayarları Sağ Tarafta "Dil Yönetimi" > Yüklü Dil Paketleri Türkçe (TR) Tıkla sonra ordan tabloları kontrol et Boomsuz kodlama gerekti yedek attıysan orada sorun olmuş olabilir
(21-07-2015, Saat:02:14)preyml Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-07-2015, Saat:00:16)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yardımcı olan ?

Admin KP > Forum Ayarları Sağ Tarafta "Dil Yönetimi" > Yüklü Dil Paketleri Türkçe (TR) Tıkla sonra ordan tabloları kontrol et Boomsuz kodlama gerekti yedek attıysan orada sorun olmuş olabilir

Yedek atmadım. Tüm tabloları Onardım ( Phpmyadminden )
+ Olarak tabloları kontrol ettim bir sıkıntı göremedim.
(20-07-2015, Saat:15:27)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Web site  Site Adresi : 

Kod:
betafrm.org

Google Seo
Prostat
DVZ Shoutbox
Default Profil vs.
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Phpmyadminden tüm tabloları onardıktan sonra forumda türkçe karakter sorunu çıkmaya başladı gerekli araştırmaları yaptım denemeler vs. Yaptım fakat bir türlü çözüme ulaşamadım. örnek: Konu başlığı İndir oluyor fakat ana sayfada İndir �ndir şeklinde güzüküyor. Sorunun çözümünü bilen varsa yardım ederse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar hocam dilerseniz BURAYA bir bakın belki işinizi görür..
(21-07-2015, Saat:20:40)batuhanbarut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-07-2015, Saat:15:27)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Web site  Site Adresi : 

Kod:
betafrm.org

Google Seo
Prostat
DVZ Shoutbox
Default Profil vs.

Merhabalar hocam dilerseniz BURAYA bir bakın belki işinizi görür..

Maalesef oda işe yaramadı. Başka çözüm yöntemi yokmu arkadaşlar ?
Sorun hala devam ediyor
(22-07-2015, Saat:22:16)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sorun hala devam ediyor
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9