MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Merhabalar Tekrardan Mybbdepo Ahalisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı hatırladınızmı? Dil Çıkarma  evet o şuanda burda. o edit şarkı sözlerinin kurucusu, yöneticisi ve ilk daire başkanı Açık Ağızlı Gülümseme

uzun zamandır mybbdepoya giremiyodum gelmişken uğrayıp ahaliye merhama dememek olmazdı nasılsınız iyisinizdir inşallah görmeyeli Gülümseme
Hoşgeldin Mevlüt abi, hamdolsun seni sormalı Gülümseme
Hocam tekrar hoşgeldiniz biz bıraktığınız gibi kavgaya hır gur olaylarına devam siz nasılsınız Gülümseme
Hoşgeldin hocam, özlettin kendini Gülümseme
(01-07-2015, Saat:08:21)Kiliza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hoşgeldin Mevlüt abi, hamdolsun seni sormalı Gülümseme

iylik sağlık kardeşim gelmişken hal hatır soralım dedim Gülümseme

(01-07-2015, Saat:08:28)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam tekrar hoşgeldiniz biz bıraktığınız gibi kavgaya hır gur olaylarına devam siz nasılsınız Gülümseme

o kavga bitmek bilmez Açık Ağızlı Gülümseme bende iyim uğrayıp ahaliye merhaba diyelim dedim

(01-07-2015, Saat:13:36)BlackCat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hoşgeldin hocam, özlettin kendini Gülümseme

hoşbulduk hocam Gülümseme biraz öyle oldu depoya eskisi kadar giremiyom şu sıra. ama yapabileceğim birşey olursa her zaman buralardayım. giremiyoz tamam ama mybb ailesini unutmadık Kalp - Sevgi
Hoş geldin Mevlüt Abi.
Eskiler dönmeye başladı galiba bende bugün yarım yamalak döndüm sayıyorum. Çalışmalara başlama vakti geldi geçiyor.
(03-07-2015, Saat:01:21)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hoş geldin Mevlüt Abi.
Eskiler dönmeye başladı galiba bende bugün yarım yamalak döndüm sayıyorum. Çalışmalara başlama vakti geldi geçiyor.

hoşbulduk kardeşim Gülümseme sende hoşgeldin. eskiler tamamen dönse şu eski forum sohbetleri olsa ne güzel olur.