MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Çoklu alıntı yapamıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar
son ana kadar çalışıyordu.
bu gün farkettim çoklu alıntı çalışmıyor.

sitedeki tüm bulduklarım yazılara baktım ama sorunu çözemedim.
Site adresiniz ? MyBB sürümünüz ?
(25-05-2015, Saat:05:47)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Site adresiniz ? MyBB sürümünüz ?

site adresim
versiyon 1.8.4
Denemek için forumunuza kayıt oldum fakat kayıt tamamlandıktan sonra ekranda şu uyarı çıktı;

Kod:
/home/haberbor/public_html/forum/inc/languages/turkish/user_avatar_gallery.lang.php does not exist

Bunun çözümü için user avatar gallery eklentisinin lang dosyalarını eksiksiz şekilde tekrar gerekli yerlere kopyalayın veya eklentiyi pasifleştirin.

Çoklu alıntı sorunu ise jquery kaynaklı bir sorun muhtemelen. Kullandığınız tema eğer 1.6 teması ise bu gibi problemler yaşanabilir, temanızı default temaya çevirip sorunun düzelip düzelmediğine bakın. Düzeldiyse şuanki temanızı bırakıp mybb 1.8.4 sürümü için hazırlanmış temaları deneyin. 
(25-05-2015, Saat:12:40)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Denemek için forumunuza kayıt oldum fakat kayıt tamamlandıktan sonra ekranda şu uyarı çıktı;

Kod:
/home/haberbor/public_html/forum/inc/languages/turkish/user_avatar_gallery.lang.php does not exist

Bunun çözümü için user avatar gallery eklentisinin lang dosyalarını eksiksiz şekilde tekrar gerekli yerlere kopyalayın veya eklentiyi pasifleştirin.

Çoklu alıntı sorunu ise jquery kaynaklı bir sorun muhtemelen. Kullandığınız tema eğer 1.6 teması ise bu gibi problemler yaşanabilir, temanızı default temaya çevirip sorunun düzelip düzelmediğine bakın. Düzeldiyse şuanki temanızı bırakıp mybb 1.8.4 sürümü için hazırlanmış temaları deneyin. 

1.8.4 durumu kullanıyorum. Birde çoklu alıntı tuşu çalışmaz oldu.
Hatasını düzeltim.
ama çoklu alıntı sıkıntı yine olmuyor.
(25-05-2015, Saat:23:11)aslanbey34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]/home/haberbor/public_html/forum/inc/languages/turkish/user_avatar_gallery.lang.php does not exist
Hatasını düzeltim.

Sorun temanızdan kaynaklanıyordur hocam, 1.8 temalarını deneyin.
(26-05-2015, Saat:03:12)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-05-2015, Saat:23:11)aslanbey34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]/home/haberbor/public_html/forum/inc/languages/turkish/user_avatar_gallery.lang.php does not exist
Hatasını düzeltim.

Sorun temanızdan kaynaklanıyordur hocam, 1.8 temalarını deneyin.

önceden çalışan şimdi çalışmıyor yani temadan olması kesin mi
Sayfalar: 1 2