MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Lobster Rank Seti v1.0 Satılık
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Çalınabileceğinden dolayı PSD verilmeyecektir .

Kişi isteğine göre Yazı Boyutları değiştirilebilir .

(Boyutlar Üstteki Resim Kadar Değildir)

Ücret ;

20 Rank 5 TL

Ödeme Yolu : Paypal

İletişim ;

Kod:
[align=center]fb.com/xrapperr[/align]
[align=center][/align]
hayırlı satışlar hoş görünüyor
Kusura bakma ama bu kadar basit bir rankı zor satarsın.
1 arka plan 
Lobster yazı fontu ile yapılabilir bir rank.
(02-05-2015, Saat:20:36)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kusura bakma ama bu kadar basit bir rankı zor satarsın.
1 arka plan 

Gerçekleri söyleyince saygı duymuyor oluyoruz hocam biz. 5 dk uğraşla yapılacak bir şeyi 5 tane 7 TL diye satıyor. Ben Bursia nickliydi galiba arkadaşa haksızlık etmişim en azından o tamamı sabit fiyatla gidiyordu. Ama rank satmak istiyorsanız ağzinizla kuş tutmanız lazım. Başka yolu yok. Biz eleştirenlere ne derseniz deyin gerçekler acı verir daha iyisine sevk eder
Hayırlı satışlar hocam çok güzel bir set olmuş..
(02-05-2015, Saat:20:41)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-05-2015, Saat:20:36)SiberLeon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kusura bakma ama bu kadar basit bir rankı zor satarsın.
1 arka plan 

Gerçekleri söyleyince saygı duymuyor oluyoruz hocam biz. 5 dk uğraşla yapılacak bir şeyi 5 tane 7 TL diye satıyor. Ben Bursia nickliydi galiba arkadaşa haksızlık etmişim en azından o tamamı sabit fiyatla gidiyordu. Ama rank satmak istiyorsanız ağzinizla kuş tutmanız lazım. Başka yolu yok. Biz eleştirenlere ne derseniz deyin gerçekler acı verir daha iyisine sevk eder
Ama arkadaşımızın gene emeğine sağlık. Uğraşıyo. 
Para verilmeyecek kadar berbat olduğunun bende farkındayım . Paraya ihtiyacım var o yüzden satıyorum yoksa PSD dağıtırdım. Yorumlarınız için teşekkürler .
Dostum biz emeğe laf etmiyorum ihtiyaçtan dolayı satıyorsan fiyat bu kadar yüksek tutulmaz. 2-3 TL yaparsın ihtiyacım var dersin en azından ihtiyacın olduğunu gören alır
Sayfalar: 1 2