MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: [Video] Css Dersleri 1.1 - Temel Css Bilgileri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar.
Kişisel düşüncem olarak Türkiye'de mybb kullanıcılarının daha üretken olması gerektiğini hep söyledim.
Taşın altına elini koyarak, kullanıcıların hızlı bir şekilde bilinçlenmesi adına css ile ilgili en basitten karmaşığa gitmek üzere ders videoları hazırlamaya karar verdim.
Gelecek tepkilere göre sıradaki videoyu hazırlama konusunda karar vereceğim. İlgi olursa devam etmek istiyorum.

Olumlu/olumsuz saygı çerçevesinde her yoruma açığım. En basit soru bile olsa sormaktan çekinmeyin, bu konu altında elimden geldiğince sorularınızı yanıtsız bırakmamaya çalışacağım.
İyi çalışmalar.

Serinin ikinci videosunun linki:
Kod:
http://mybbdepo.com/video-css-dersleri-1-2-kod-yapisi-ve-secici-selector-tipleri-konusu.html
Konu içerisindeki linkleri lutfen code tagları içine alınız.
Sen işine bak dostum, kullanıcı adın renkli değil.
Eline emegine saglik abi cok iyi oldu mobildeyim simdi eve gidince izleyecem 
Çok iyi yapmışsın abi, çalma çırpma yapıp kendini bizden üstün görenler biraz öğrenir inşallah diyorum.
Bravo, css'i unutmuşum hala aklımda kodlar olsa da onları bu videolarla pekiştirmeden olmaz. Öğrensem diye düşünüyordum. Sanırım bu ideal olacak bence tutar hocam. Şüphesiz devam edin derim.^^
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.
1.2 serisini birazdan çekeceğim.
konu eski ama ben yeniyim şu an kotadan dolayı açamıyorum ama işime yaricağını düşünüyorum