MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kullanıcı Panelinde Şifre Değiştirilmiyor - Sorun Var
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Es-Selamu Aleykum Arkadaşlar..!!

Ben Pro v5 Paketi Kullanıyorum , Forum Sitemde Üyelik Adı Ve Eposta Adresi Değiştiriliyor Ama Üyelik Şifrem Değişmiyor , Şifreyi Güncelle Diye Tıklıyorum Ama Şifre Değişmiyor , Olduğu Gibi Kalıyor , Lütfen Yardımcı Olur Musunuz , Bu Sorun Nedir , Bir Eksik Dosya mı Vardır , Yoksa Kodlamasında mı Bir Yalnışlık Olmuştur , Nasıl Düzeltebilirim , Allah Rızası İçin Bu Sorunu Halletmem İçin Bilginizi Paylaşır Mısınız..

Resimle Göstereyim Bakınız :

resim
Aleyküm Selam

Öncelikle nasıl olduğu gibi kalıyor? Onu anlıyamadım.Buton mu çalışmıyor? sayfamı yenilenmiyor? Ayrıca site adresinizi eklerseniz bizde bir deneyelim

Ayrıca sorun olmadan önce hangi eklentileri kurdunuz veya hangi değişikleri yaptınız?

Sitenizi Ayrıca Pro v6 sürümüne geçirseniz daha iyi olur.

İyi Günler
Hocam Buton Var Ama Tıklıyorum Çalışmıyor , Güncellemesi Olmuyor , Tıklanılıyor Ama Dediğim Gibi Olduğu Gibi Kalıyor Abim , Bu Sorunu Yeni Farkettim , İnş Bana Yardımcı Olursunuz..

Sitemizin Linki Budur , Bakabilirsiniz.

Kod:
www.ilmulhavas.com

Hocam Mesajınızı Bekliyorum ...
Öncelikle Sorun Temanızdan

Temaya Ne gibi özellikler eklediyseniz söyleyin biri kodları engelliyor
Hocam Tema'ya : Ek Profil Resmi Eklentisini Kurmuştum , Ondan Dolayı Olabilir mi ..

Birde ChatBox Olsun , Forum İstatistiği Olsun , Bir Kaç Tanede Gerekli Eklentiyi Kurmuştum ..

Hocam Bu Sorunu Nasıl Düzeltebilirim ,Bir Bilginiz Var Mıdır.
Hocam bunlar heryerde yapılan eklentiler.Asıl olan şu herhangi bir jquery kodu uyguladınız mı? Kodlu olarak yaptığınız değişiklerden biri buna sebep oluyor

Ayrıca Ek Profil Resmi Eklentisini devre dışı bırakıp tekrar deneyin
Hayır Hocam Jquery Kodu Uygulamadım , Ben Bu Eklentileri Kurdum , Başka Bir Şey Yapmadım , Aklım Ermiyor , Eposta İle Avatar Resmi Değiştiriliyor Ama Şifre Değiştirilmiyor . Hocam Ek Profil Resmi Eklentisini Devre Dışı Bıraktım Ama Yine Olmuyor , Şifre Değiştirilmiyor , Güncelleşmiyor , Temadan Kaynaklanıyor Sanırım ..

Hocam Konuyu Kitleyebilirsiniz , Yapabileceğim Bir Şey Yoktur , Temayı Siliyorum , Yeni Tema Kuracağım , Yinede İlginizden Dolayı Teşekkür Ederim , Allahım Razı Olsun İnş .!!