MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Site İçin Logo Yapma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba Arkadaslar Site İçin Logo Yapma yapmak istiyorum bu alanda kendimi hiç geliştirmedim hangi program ile başlamalıyım tavsiye ettiginiz program linkini de verirseniz sevinirim
Ben Direk Gıcığına photoshop ile başladım.Sende aynısını yap başlagıçta zor gelir ama sonra alışırsın.Daha hızlı öğrenirsin
(09-07-2012, Saat:17:02)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben Direk Gıcığına photoshop ile başladım.Sende aynısını yap başlagıçta zor gelir ama sonra alışırsın.Daha hızlı öğrenirsin

Hangi Versiyonunu Tercih ediyosun hocam
İngilizce'niz ne seviyede?
(09-07-2012, Saat:17:11)Lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İngilizce'niz ne seviyede?

Videolu anlatımları vardır diye düşünüyorum...
Hocam ben cs5 tercih ediyorum.Türkçeye çevirmek istersen çevirme (Tabiki türkçe çeviri ile anlatan bir site bulursan.)
Eğer takip ederim ingilizcem iyi derseniz süper anlatımlar dersler var. Yok ben kendim öğrenecem derseniz Türkçe yükleyip kullanabilirsin. CS5 Kullanıyorum ben pek bir şey yapamıyorum o ayrı bir kere rank yapmıştım o kadar Açık Ağızlı Gülümseme CS6 çıktı diye biliyorum.
(09-07-2012, Saat:17:13)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam ben cs5 tercih ediyorum.Türkçeye çevirmek istersen çevirme (Tabiki türkçe çeviri ile anlatan bir site bulursan.)

Teşekkürler
Sayfalar: 1 2 3