MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: shop da ürün hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
ultrafrm.org

Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.3
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. karşık
Hata-Sorun Sorun açıklaması : shop eklentisi kurdum ama katagori açtım katagori içinde ürün ekledim ama ürün gözükmüyor
Lütfen şablona uyunuz!

Saygılarımla, iyi forumlar.
(24-11-2014, Saat:20:23)gameforc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Web site Site Adresi :
Kod:
ultrafrm.org

Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.3
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. karşık
Hata-Sorun Sorun açıklaması : shop eklentisi kurdum ama katagori açtım katagori içinde ürün ekledim ama ürün gözükmüyor

düzenledim
Eklentiyi yeni kurduysanız ve böyle bir sorunla karşılastıysanız eğer bu eklenti hariç diğer eklentileri kapatıp deneyin. Çakışma gibi durumlar söz konusu olabilir ama eğer önceden normaldiyse ve sonradan bu hatayla karşılaştıysanız, hatadan önce neler yaptıklarınızı burada bizlerle paylaşın lütfen.

Saygılarımla, iyi forumlar.
eklentilerle olmadı kpttım ama
Kurulumunda yanlışlık yapmış olabilir misiniz? Sitede yöneticiler tarafından tavsiye edilen dosyaları indiriniz ve sürüm uyumluluğuna dikkat ediniz.
2* yaziyor surumunde ama 1.8 mybb.com dan indirdim ingilizce
shop eklentisini kurdun ya kategori aç sonra kategoriler ekranı varya orda açtığın kategoriye tıkla mesela aa diye açtıysan üstüne tıkla orda yeni ekran gelecek ürün ekle de oraya tekrar yaz olur Gülümseme
Sayfalar: 1 2