MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 20 günlük konular görünüyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba saygı değer güzel insanlar
Sorunum : Forumda , bir forumu görüntülerken sadece son 20 günlük konular görüntüleniyor . Ama administrator grubu hariç herkeste bu şekilde görünüyor . Bu yüzden bir arkadaşın uyarısıyla bu sorunu anladım çünkü bende her şey normal görünüyor .

Resim : resim

Site adresi :
Kod:
ajanlar.org

Yardımlarınızı bekliyorum
AdminKP > Araçlar Bakım > Sayım & Yapılandırma sayfasında forum ve konu sayaçlarını çalıştır.
(23-11-2014, Saat:20:38)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]AdminKP > Araçlar Bakım > Sayım & Yapılandırma sayfasında forum ve konu sayaçlarını çalıştır.

hocam o işlemi yapmıştım
Açtığınız Konuda ne gibi işlem yaptığınızı da yazarsanız sevinirim.
AdminKP de Forum Yönet seçeneğinde Forumları Düzenle seçeneğine gir ve ayarlarını kontrol et.
Admin panelinden bahsettiğiniz forumu seçerek forum düzenleme bölümünde aşağıdaki seçeneği kontrol edin lütfen.

[attachment=1429]

Saygılarımla, iyi forumlar.
poyraz hocam o kısımla sorunla alakalı baya ilgilenmiştim çözmek için fakat bir durum yok
SvMedeT hocam herhangi değişik bir ayar buunmuyor
(24-11-2014, Saat:09:55)marsel221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]poyraz hocam o kısımla sorunla alakalı baya ilgilenmiştim çözmek için fakat bir durum yok

(24-11-2014, Saat:20:28)SvMedeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(24-11-2014, Saat:09:55)marsel221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]poyraz hocam o kısımla sorunla alakalı baya ilgilenmiştim çözmek için fakat bir durum yok

ekledim hocam