MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kayıt olduktan sonra ve giriş yaparken Hata Etiketi ... yazıyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
www.asringencleri.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.15
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Google SEO, Forumda Spam Engelleyici
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Forumuma yeni üye olunduğunda veya giriş yaparken Hata etiketi .... gibi birşey yazıyor. Ama kayıt olurken başarıyla oluyor en sonda hata etiketi ... yazıyor bunu nasıl kaldıra veya kapatabilirim?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

resim

resim
Yardım şablonuna uymadan destek yok.
(17-11-2014, Saat:23:23)Badmeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yardım şablonuna uymadan destek yok.

düzelttim usta k.b
sorun neyden kaynaklanıyor ?
Aslında ortada sorun yok. Üyelik sırasında email aktivasyonunu aktif ettiğin için üyelik sonrası error sayfasını açıyor.

Açılan sayfada yazan "Asrın Gençleri Forumlarına Üye Olup Aramıza Katıldığınız İçin Teşekkür Ederiz" şeklindeki metin ve hata etiketi member.lang.php dil dosyasındaki "redirect_registered_activation" satırı.

Hata Mesajı Şablonlar-error şablonundaki
PHP Kod:
<td class="trow1">{$error}</td
kodunu silersen hata etiketi görünmez.
(18-11-2014, Saat:00:49)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aslında ortada sorun yok. Üyelik sırasında email aktivasyonunu aktif ettiğin için üyelik sonrası error sayfasını açıyor.

Açılan sayfada yazan "Asrın Gençleri Forumlarına Üye Olup Aramıza Katıldığınız İçin Teşekkür Ederiz" şeklindeki metin ve hata etiketi member.lang.php dil dosyasındaki "redirect_registered_activation" satırı.

Hata Mesajı Şablonlar-error şablonundaki
PHP Kod:
<td class="trow1">{$error}</td
kodunu silersen hata etiketi görünmez.
Sistem maillerini göndermiyor yani hostumda php mail yokmuş smtp ayarladım ama henüz düzeltebilmiş değilim bundan kaynaklı hata gösteriyor olabilir mi
güncel yardımlarınızı bekliyorum
Üst mesajda mevzuyu anlamadan cevap yazmışım.

Galiba bahsettiğiniz gibi mail göndereme ile ilgili hata var
member.php dosyasındaki error($lang->redirect_registered_activation); satırı mail gönderilemediğinde çıkıyor.
(19-11-2014, Saat:04:49)sledgeab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Üst mesajda mevzuyu anlamadan cevap yazmışım.

Galiba bahsettiğiniz gibi mail göndereme ile ilgili hata var
member.php dosyasındaki error($lang->redirect_registered_activation); satırı mail gönderilemediğinde çıkıyor.

Şu an ayarladım mail gönderme sistemini smtp sıkıntısız çalışıyor ama uyarılar halen devam ediyor. error dosyasından trow1 i sildiğimde hiç mesaj çıkmıyor zorunlu geri koymak durumunda kalıyorum
Sayfalar: 1 2