MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gunceltek Reklam Alımları +Video Sitemiz+Sosyal Blog Sitemiz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Dilerseniz Video Sitemize Veya Sosyal Blog Sitemize reklam verebilirsiniz.
3 Aylık Web Sitesi Toplam Hit: 2151

Kod:
www.gunceltek.com/channel
resim

Kod:
www.gunceltek.com/sosyal
resim

resim

Sitemiz yeni olduğu için reklamlar yanlızca 7 TL'dir.
Bizden Size Bir Öneri Sosyal, channel ve Forum Bölümlerini Alt Alan Adı Açıp Yapın

sosyal.gunceltek.com
channel.gunceltek.com - video.gunceltek.com
forum.gunceltek.com

Daha Sonra gunceltek.com Adresine Yani Ana Adresinize Güzel bir İndex Hazırlayın veya Bulun, Bu İndexde Diğer 3 Bölümün Linklerini Bilgilerini Filen Paylaşın...

Böylece Üyelerinizin Sitenizin Bütün Özelliklerinden Yararlanabilir.
Hocam adamsin he bide senin sitenden kod aldim abim haberin olsun Allah razi olsun
Hocam ht bilgilerini yazı olarak değilde resim veya link şeklinde sunarsanız daha iyi olur.
(09-11-2014, Saat:20:30)Mehmet52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam adamsin he bide senin sitenden kod aldim abim haberin olsun Allah razi olsun

Kardeşim yanlış anlamada sen haramzadeliğin helalzadelik olarak algılamışsın birşey demek istemedim ama.

Biz neden hırsız diyoruz biliyormusun senin gibi global.css'den alıp kendim yaptım diye çalan kişilere diyoruz fakat ne diyeyim Akıl başta değil Yaşta derler ya Mevlam ne bilirse ondandır.!

Bu arada default temadan mybb logo arka plan yazıpta aynı şekil şereflice yapabilirdin..

Hayırlı satışlar diyeceğim ama yinede Müslümanlıktan bahsediyorsun.
(10-11-2014, Saat:01:35)BozKURTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(09-11-2014, Saat:20:30)Mehmet52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam adamsin he bide senin sitenden kod aldim abim haberin olsun Allah razi olsun

Kardeşim yanlış anlamada sen haramzadeliğin helalzadelik olarak algılamışsın birşey demek istemedim ama.

Biz neden hırsız diyoruz biliyormusun senin gibi global.css'den alıp kendim yaptım diye çalan kişilere diyoruz fakat ne diyeyim Akıl başta değil Yaşta derler ya Mevlam ne bilirse ondandır.!

Bu arada default temadan mybb logo arka plan yazıpta aynı şekil şereflice yapabilirdin..

Benim bildiğim hırsızlığa izinsiz alınmaya deniyor ben burak arkadaşıma bildirerek bildrimde bulundum.
(10-11-2014, Saat:20:55)Mehmet52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Benim bildiğim hırsızlığa izinsiz alınmaya deniyor ben burak arkadaşıma bildirerek bildrimde bulundum.

Sen aldıktan sonra bildirse neye yarar bildirmesen neye yarar belki izin vermiyecek adamın emeği sen yap senınkinide çalsınlar emeğini düşün o zaman. Şu sistemi çoluk çocuğa veriyorlar ya ne diyeyim.
(10-11-2014, Saat:21:27)BozKURTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-11-2014, Saat:20:55)Mehmet52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Sen aldıktan sonra bildirse neye yarar bildirmesen neye yarar belki izin vermiyecek adamın emeği sen yap senınkinide çalsınlar emeğini düşün o zaman. Şu sistemi çoluk çocuğa veriyorlar ya ne diyeyim.

Mesaj attıktan sonra aldım kodları bilip bilmeden burda laga luga yapmayın
Sayfalar: 1 2