MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: ArtıNetwork İnternet Hizmetleri - 5 TL 1 YIL MULTİ PAKET
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ArtiNetwork'den Mükemmel Kampanya !

Konu yeri yanlışsa Taşınabilirse Taşırsanız Sevinirim .

Lokasyon Seçme Seçeneği İle İster Türkiye Lokasyon İster Fransa Lokasyon Sunucularımızı Seçebilirsiniz.

resim

1 YILLIK MULTİ PAKET 5 TL !
Paket Özellikleri :
Limitsiz Disk Alanı
Limitsiz Aylık Trafik
3 Site Barındırma
Limitsiz E-posta Ve Veri Tabanı
Limitsiz Sub Domain Oluşturma
Php , Mysql , Html Desteği
Limitsiz Alt Özellikler
TR / FR Lokasyon
ÜCRET 5 TL

Hosting Kuralları :
> Rar, mp3, torrent, *****, Warez gibi Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca yasakaklanan paylaşım dosyaları barındırmak kesinlikle yasaktır.
> Fransa Lokasyon Sunucularda ****** , wArez dosyalar barındırılabilir.
> Hostingi Dosya Barındırma Amaçlı Kullanmak Yasaktır.
> Yukarıdakilerin Tespitinde Ücret İadesi Olmaksızın Hesap Dondorulur
> Kampanya Paketlerimizde Ücret İadesi Yoktur.
> Firmamız Her Hafta Pazar Günü Yedek Alır. Ancak Yedek Sorumluluğu Kullanıcıya Aittir. Herhangi bir veri kaybında ( Kullanıcı Kaynaklı) Firmamız Yedekleri Vermek Zorunda Değildir.

Kampanya Kuralları :
> Kampanyamız Havale/EFT Ve Paypal Ödeme Yönteminde Geçerlidir.
>Kampanya 10 Kişi İle Sınırlıdır.

Sipariş Linki : BURAYA TIKLA
Kampanya Kodu : 5TLSABİT-1YIL

Sipariş Geçmek İçin Lütfen Önce Kayıt Olup Daha Sonradan Deneyiniz.
Sipariş Sayfasında Kod Hatası ve Sistemsel Bir Sıkıntı Bulunmaktadır.

Daha Önceki Konumuzdan Müşteri Yorumları

(27-02-2014, Saat:00:09)dellyorhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kesinlikle ama kesinlikle artınetwork kullan kardeşim.Kafan rahat olur ayda yılda bir kere girersin panele ondada yedek almak için 3 yıldır kullanıyorum bir kez bile kötü bir durumla karşılaşmadım.Fiyatlarıda çok uygun.

Kod:
http://www.ArtıNetwork.com/index.php

(27-02-2014, Saat:00:59)DOGANORAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aynı Şekilde Torrentfilmindir.org a verdiği hizmet parayla ölçülemez 7 24 sorunsuz hizmet buune kadar hiç bir sorun ve hatayla karşılaşmadıkk şiddetle tavsiye ederiz

(27-02-2014, Saat:14:34)ßyßurak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]%100 Güvenilirdir Tasarimaraci.com Yani Benim Sitem Turgutta Barınmaktadır. Hem ucuz Hem de Kaliteli Host Satmakdadır Arkadaş.

(09-11-2014, Saat:15:55)SvMedeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kendisini 4 yıldır tanıyorum 15 yaşında da değil, nereden çıkarıyorsunuz böyle şeyleri anlamadım. Ayrıca benim bu güne kadar bir çok sitelerim bu arkadaşımın hostingindedi ve 1 saat bile kapalı kaldığını hatırlamıyorum. Alır ya da almazsınız bari adamın işine karışmayın.

İletisim Bilgileri :
Adres: LEFKOŞA / KKTC
GSM: (0 535) 793 03 51
Destek:Sitemiz Üzerinden Ticket Atarak Veya Canlı Destek ( Suanda Bakımda) Sistemi'nden Destek Alabilirsiniz.
Web: http://www.artinetwork.com
(07-11-2014, Saat:20:24)DexterCoder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sahibini tanıyorum 15 yaşında çocuk güven olmaz 2 gün sonra kapanır + hosting kurallarında "> Rar, mp3, torrent, *****, Warez gibi Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca yasakaklanan paylaşım dosyaları barındırmak kesinlikle yasaktır." demiş referans verdiği siteler warez

Kendisini 4 yıldır tanıyorum 15 yaşında da değil, nereden çıkarıyorsunuz böyle şeyleri anlamadım. Ayrıca benim bu güne kadar bir çok sitelerim bu arkadaşımın hostingindedi ve 1 saat bile kapalı kaldığını hatırlamıyorum. Alır ya da almazsınız bari adamın işine karışmayın.