MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 1.8 Mesaj düzenleme Saçmalığı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba

mesajı hızlı düzenle seçeneği ile mesaj düzenleyince saçma saçma yazılar çıkıyor

resim: resim

site: forum.kanatlipatates.com

acil yarıdm ederseniz sevinirim
Destek şablonuna uyarsanız belki yardımcı olabiliriz. Yeni sürüme güncellediyseniz değişen şablon vs oldu belki çakışma vardır eklentilerde
domain ismin güldürdü valla beni çok iyi kardeşim
ama içerik bence uygun değil eğlenceye ağırlık ver bu domaine temada süper ama rengini değiştir daha cıvıl cıvıl bir şey yap. Bu domainle iş yaparsın çünkü ben kolay kolay forumlara bakmam burada ama isim dikkatimi çekti girdim. Biraz insanın içini açacak bir tema biraz komedi eğlence ağırlıklı konular mükemmel olur. Üstüne düşersen iş yaparsın. Konu ile alakalı değil yorumum ama duramadım yazdım Gülümseme
(30-10-2014, Saat:22:21)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]domain ismin güldürdü valla beni çok iyi kardeşim
ama içerik bence uygun değil eğlenceye ağırlık ver bu domaine temada süper ama rengini değiştir daha cıvıl cıvıl bir şey yap. Bu domainle iş yaparsın çünkü ben kolay kolay forumlara bakmam burada ama isim dikkatimi çekti girdim. Biraz insanın içini açacak bir tema biraz komedi eğlence ağırlıklı konular mükemmel olur. Üstüne düşersen iş yaparsın. Konu ile alakalı değil yorumum ama duramadım yazdım Gülümseme

zaten şimdi öyle deneme amaçlı açtım siteyi senin dediğin gibi eğlence ağırlıklı yapacağım forumu önerin için teşekkür ederim Gülümseme

(30-10-2014, Saat:21:52)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Destek şablonuna uyarsanız belki yardımcı olabiliriz. Yeni sürüme güncellediyseniz değişen şablon vs oldu belki çakışma vardır eklentilerde

hayır direk sıfır kurulum yaptım ben ama 1.6 için olan eklentiler var sistemde acaba onlardan dolayı mı

tüm eklentileri pasif yaptım aynı sorun var
sorunu çözdüm konu kilit lütfen