MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üyelik kaydınız sistem tarafımdan spam olarak algılanmış olabilir. Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Forumumda üye olurken bu hata ile karşılaşıyorum

Kod:
Üyelik kaydınız sistem tarafımdan spam olarak algılanmış olabilir. Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen, iletişim bölümünden yönetici ile irtibat kurunuz.

Lütfen yardımcı olurmusunuz?
Yardım konularınızı şablona göre açın ve site ismini mutlaka yazın., ilk konu ve mesajınız olduğu için sorununuza cevap veriyorum.

AdminKP > Forum Ayarları > Minimum Kayıt Formunu Doldurma Süresi? seçeneğini kontrol edip girdiğin sayıyı yükselt.
Eğer düzelme olmazsa Gizli Bir CAPTCHA Güvenlik Kodu Gösterilsin Mi? ayarını da kontrol et.
Merhaba

Lütfen yardım şablonuna uyunuz.
Arkadaşlar bu sorunu çözebilen var mı Allah aşkına yardımcı olsa.
Yardımcı olabilmemiz için EmreKarakaya'nın belirttiği şablona uygun konu açmanız gerekiyor. Şablona uygun konu açarsanız yazacağınız web site adresinizi inceleyip çözüm bulabiliriz. İyi çalışmalar.
Yardım şablonuna uyana kadar konuyu kapatıyorum, konuyu şablona göre düzenledikten sonra açmamız ve yardımcı olmamız için rapor etmeniz yeterlidir, iyi forumlar.