MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: mybb 1.6 tema ÜST MENİ İÇE İÇE
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[img]http://i.hizliresim.com/rd0g4N.png" border="0" alt="resim" onload="NcodeImageResizer.createOn(this);" />[/img]

durum bu saygıdeğer kardeşler
üst menüler iç içe
tema: primus v2
teşekkürler
Kurallar neyse de hiç olmazsa diğer sitede verdiğin bilgiler kadar bilgi verseydin. Mesela, Site linki ve Tema linki ekleyebilirdin açtığın konuya.
(15-10-2014, Saat:16:37)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kurallar neyse de hiç olmazsa diğer sitede verdiğin bilgiler kadar bilgi verseydin. Mesela, Site linki ve Tema linki ekleyebilirdin açtığın konuya.

localhost oldugu için veremedim. başka sitede de açdıgım konuyada farklı bişe yazmadım ki,problem üst menüdeki yazıların iç içe girmiş olması,resmi olanın aslında hangi forum oldugunu bilmiyorum ikisindede takılıyorum, orda temacılar burda kod uzmanları çok Açık Ağızlı Gülümseme
(15-10-2014, Saat:16:45)loost123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-10-2014, Saat:16:37)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kurallar neyse de hiç olmazsa diğer sitede verdiğin bilgiler kadar bilgi verseydin. Mesela, Site linki ve Tema linki ekleyebilirdin açtığın konuya.

localhost oldugu için veremedim. mybb.biz de açdıgım konuyada farklı bişe yazmadım ki,problem üst menüdeki yazıların iç içe girmiş olması,resmi olanın aslında hangi forum oldugunu bilmiyorum ikisindede takılıyorum, orda temacılar burda kod uzmanları çok Açık Ağızlı Gülümseme

Bu yorumunuz yüzünden ceza yiyebilirsiniz. Lütfen konu içerisindeki site linkini kaldıralım.
(15-10-2014, Saat:17:05)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-10-2014, Saat:16:45)loost123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

localhost oldugu için veremedim. mybb.biz de açdıgım konuyada farklı bişe yazmadım ki,problem üst menüdeki yazıların iç içe girmiş olması,resmi olanın aslında hangi forum oldugunu bilmiyorum ikisindede takılıyorum, orda temacılar burda kod uzmanları çok Açık Ağızlı Gülümseme

Bu yorumunuz yüzünden ceza yiyebilirsiniz. Lütfen konu içerisindeki site linkini kaldıralım.

düzelttim, kuralları işgal ettiğim için kb arkadaşlar.
Aynı temayı bende kullanıyorum Açık Ağızlı Gülümseme Bende de aynısı var. Sorun Temadan kaynaklı olabilir.
Şu temanin linkini verecek kimse yok mu? yada, xml dosyasını upload edin de bir bakalım. Forum 1.8 ise tema da 1.6 ise sorunlar olabilir baştan söyleyeyim. Site adresinizi istedik duyan yok.
MyPrimus Temasi -- vB convert temasıdır poyraz.
Sayfalar: 1 2