MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Alt forum ekleme yaparken böyle bir hata alıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Site Adresi :http://www.stratejitr.com/index.php
Versiyon MyBB Sürümü :mybb 1.8
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :resim
Hata-Sorun Sorun açıklaması : foruma alt forum eklemeye çalıştığımda resimdeki gibi bir sorunla karşılaşıyorum anlayamadım
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
Şu hata raporlarını türkçe yapmasanız olmaz yani.. Okuyun bak, yapılan çeviri de böyle anlamsız oluyor işte.. Bir cevabım vardı ama tepki için yazmıyorum. Buyrun yönetim sorunu cevaplasın..
(14-10-2014, Saat:18:36)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şu hata raporlarını türkçe yapmasanız olmaz yani.. Okuyun bak, yapılan çeviri de böyle anlamsız oluyor işte.. Bir cevabım vardı ama tepki için yazmıyorum. Buyrun yönetim sorunu cevaplasın..

resim

Kardeş chrome un işi ben yapmadım otamatik çevirmiş hiç farkına varmadım sen vardın farkına resim tekrar ladım
Başka kullandığın eklenti var mı? Tam listesi? veya eklentilerini sırasıyla kapatıp forum eklemeye çalış.
Özellikle moderatörler için kullandığın eklenti varsa ilk önce onu kapatıp forum eklemeyi dene.
Forumu sıfırdan 1.8 mi kurdun? Yada 1.6.15 den 1.8'e güncelleme mi yaptın? Güncelleme yaparken hiç hata verdi mi?
FTP'deki Admin klasörünün içeriğini sürümüne uygun dosyalarla değiştirmeyi dene..

Bunları neden sorduğuma gelince, 1.6.15 de mybb_forums Tablosu içinde modpost kolonu vardı. Bu kolon 1.8 de kaldırıldı.
Eğer eklentilerinde sorun çıkmazsa eklentilerini kapatarak tekrar güncelleme yapman gerekebilir.
(15-10-2014, Saat:11:43)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başka kullandığın eklenti var mı? Tam listesi? veya eklentilerini sırasıyla kapatıp forum eklemeye çalış.
Özellikle moderatörler için kullandığın eklenti varsa ilk önce onu kapatıp forum eklemeyi dene.
Forumu sıfırdan 1.8 mi kurdun? Yada 1.6.15 den 1.8'e güncelleme mi yaptın? Güncelleme yaparken hiç hata verdi mi?
FTP'deki Admin klasörünün içeriğini sürümüne uygun dosyalarla değiştirmeyi dene..

Bunları neden sorduğuma gelince, 1.6.15 de mybb_forums Tablosu içinde modpost kolonu vardı. Bu kolon 1.8 de kaldırıldı.
Eğer eklentilerinde sorun çıkmazsa eklentilerini kapatarak tekrar güncelleme yapman gerekebilir.

başka eklenti yok
moderatörler için eklenti de yok

sıfırdan kuruldu ama ben kurmadım başkası kurdu o ne yaptı bilmiyorum...

deneyeim bakalım dedklerini kardeş

Kardeş dediklerini yaptım çok teşeşkürler sana

nasıl yapıldığına gelin ce

ftp den admin dosyasını tamamiyle değiştirdim oldu