MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: TEMA ÇEVİRDİM AMA...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
beyler mybb 1.6daki eva temasını 1.8e çevirdim farklılaştırılmış şablonlardan falan..

herşey iyi derken hata çıktı: konu ve yorum seçilmiyor. yani kutucuk var seçiyom ama işlemiyo oylesine boşa seçiyo listeden bi konu seçiyom forum displayda en altta git diye bişey var git(1) demesi gerek git diyo sonra yorumu editle diyom direk gelişmiş düzenlemeye giriyo. sile basınca bile ora gidiyo sonra rep verilmiyo.

mybb desteği istemiyorumtam olarak çünkü sitem yok vardı kapandı ne diye sorarsanız

Kod:
wtviphack.com

localhostta yapıyom siteyi düzeltince siteyi açcam. yardım lütfen.
Merhaba

Postbit butonlarının şablonlarını 1.8 sürümüne çevirmeniz gerekiyor.Ayrıca tema da herhangi bir şekilde protype kodu varsa siliniz.
yok abi oyle kod orjinalede çevirdim.

al abi sitemdeki jsler:

<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.js?ver=1800"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.plugins.min.js?ver=1800"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/general.js?ver=1800"></script>
Bu hatalar js çakışması veya js kodların eksik olmasından dolayı kaynaklanıyor.Dikkat edersn 1.8 default temasında böyle hatalar almazsın