MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MYBB VERSİYON DÜŞÜRME
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MYBB VERSİYON DÜŞÜRMEK İSTİYORUM. 1.8 VERSİYONUNU NASIL 1.6 YAPABİLİRİM ?
Sitenin yedeğini al ftpdeki herşeyi sil 1.6 versiyonunu indir dosyaları at yedeği yükle
ama databasedeki herşey 1.8e uyumlu oldu bir sorun çıkmasıns
Bir sorun çıkacağını sanmıyorum.
Geri dönüş yolu ne yazık ki yok, arkadaşlar sizlerde deneyip uygulamadan yorum atmayın lütfen.
Eski yedekleriniz varsa geri dönersiniz, yoksa yapacak birşey de yok.
Hocam vardır Bee
Bütün veri tabanını elinle düzeltmen gerekir veri tabanına yeni eklenen tablo sütünları silmen gerekir. Ayrıca kaldırılan tablo ve sütunlarıda eklemen gerekir. Yani zor bir işlem. Çok vakit alır. Bu işlemi yapmanız size bir yarar sağlamaz. Neden bir alt sürüme geçmek istiyorsunuz ki?
(03-10-2014, Saat:14:20)007combatant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bütün veri tabanını elinle düzeltmen gerekir veri tabanına yeni eklenen tablo sütünları silmen gerekir. Ayrıca kaldırılan tablo ve sütunlarıda eklemen gerekir. Yani zor bir işlem. Çok vakit alır. Bu işlemi yapmanız size bir yarar sağlamaz. Neden bir alt sürüme geçmek istiyorsunuz ki?

Hocam istediğim temalar var onları kullanmak istiyorum. eva teması fairyal falan onlar çok hoş temalar.

Birde prostats eklentisi var: 1.6 sürümü için olan eklentide yenile tuşuna basınca tamamen sayfayı yeniliyodu. smyrna35 arkadaşımız 1.8 içni yapmış onu kurdum ama saat ayarlarını sevmedim: 1 dk önce falan diyor.) eskisinde saat kaçsa onu gösteriyordu (16.55) gibi
Sayfalar: 1 2