MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konular Altindaki hızlı cevap sorunu YARDIM
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Sıte Adresim : HileSunucum.com
Mybb Sürüm : 1.6.15
Mybb Eklenti : Yazmaya Gerek Yok
Sorun : Selamün Aleyküm iyi akşamlar arkadaşlar benim sorunum şoyle bir sorun konular altındaki hızlı cevap menusu yok gozukmuyor arkadaşlar resimleride aticam sizlere yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar herekeze TEŞEKKÜR EDERİM iyi forumlar

Sorun Resim 1 : resim
boyle bir hızlı cevap olması gerekirken konular altinda

Sorun Resim 2 : resim

Boyle bişi oluyor gözkmuyor ne yapmam gerek ??
admin panel den ayarlar menüsünde hızlı cevap gösterilsin mi? seçeneği olması lazım bi muhtemelen hızlı cevap gönderme pasif hale getirilmiştir.
(26-09-2014, Saat:19:24)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]admin panel den ayarlar menüsünde hızlı cevap gösterilsin mi? seçeneği olması lazım bi muhtemelen hızlı cevap gönderme pasif hale getirilmiştir.

Hocam o dedignizi onceden yaptim ama olmadi üzgün
hım o zaman temanın showthread şablonunda hızlı cevap değişkeni olması lazım o şablonu orjinalini deneyin bi bakalım.önce yedek alın ama
Belki de Admin panelindeki ayarlar settings.php içine yazılmıyordur. settings.php'nin chmod ayarını 777 yaptıktan sonra ayarlarını kaydet.
Yada, Kullanıcı Profilinde Seçenekleri Düzenle menüsü içindeki hızlı cevap seçeneğini kapatmış olablirsin. Kontrol et.
malesef olmadı üzgün team wiever aracılığıyla yardımcı olabilicek biri varmı ?
/güncel
Default temayı kullanıp var olup olmadığını kontrol eder misiniz?
Sayfalar: 1 2