MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Teşekkür Eklentisi Sql Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Site Adresi :
Kod:
www.recodegroup.org
MyBB Sürümü :
1.608
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Arkadaşlar ilk siteyi kurduğumda çalışan teşekkür eklentisi, siteyi yeniden sıfırdan kurduğumda bu sefer çalışmadı diğer kullandığım eklentilerde sorun yok fakat Teşekkür eklentisi ile profili ziyaret edenler eklentisini Eklentiyi aktifleştir dediğimde aşağıdaki gibi hata alıyorum acaba sebebi ne olabilir...

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
Hocam teşekkür eklentisi üzerinde herhangi bir oynama yaptınız mı? Ayrıca veritabanını tamamen silerek mi sıfırdan kurulum yaptınız?
Teşekkür eklentisi üzerinde her hangi bir oynama yapmadım hocam.. Kullandığım database ilk siteyi yüklerken oluşturduğum database hocam bilgilerinize. Ayrıca ilgi için teşekkür ederim...
phpmyadmin den mybb_thx adlı veriyi kaldırdıktan sonra, eklentiyi ftp den silip tekrar yükleyin.
BlackCat hocam bu dediğinizi denemiştim olmamıştı fakat şimdi tekrardan dediğiniz gibi yaptım yine aynı hatayı veriyor... Anlayamadığım bir sorun gerçekten tuhaf..Neden kaynaklandığını 10 gündür çözemedim..