MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Asla Çözülemeyen Mybb Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
PHP Kod:
http://torrentlen.com 
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8

Hata-Sorun Sorun açıklaması :Sitem Çok güzel index alıyordu şuan google da indexler gözkmyor ve indexlemyor google da baktım ban yok ne yapmam lazm yardm edermisiniz kimse bişey diyemyor yapamyor gerçekten mybb ci olan varsa yardım etsin
Şu An Sitenizin Google'da İndexi 29.000, Toplam 4.853 Konunuz ve 7.198 Üyeniz var Yeni Hem Konularınız hemde Üyelerinizin Profillerinin Çoğu İndexlenmiş Ayrıca Google Bot'ta Sitenizde Dolaşıyor Ama Garip Olan Sitenizi Google'da Torrent Diye Sorguladığımda 1 Tane bile Link Görememem Ayrıca Siteniz Daha 2 Aylık Bununda Etkisi Olabilir Diye Düşünüyorum
(20-09-2014, Saat:11:39)ßyßurak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şu An Sitenizin Google'da İndexi 29.000, Toplam 4.853 Konunuz ve 7.198 Üyeniz var Yeni Hem Konularınız hemde Üyelerinizin Profillerinin Çoğu İndexlenmiş Ayrıca Google Bot'ta Sitenizde Dolaşıyor Ama Garip Olan Sitenizi Google'da Torrent Diye Sorguladığımda 1 Tane bile Link Görememem Ayrıca Siteniz Daha 2 Aylık Bununda Etkisi Olabilir Diye Düşünüyorum

hocam haklısınız ancak sitem 2 aylık olmasına karsın dedğiniz gibi torrent yaznca çıkyordu herşey ama ne olduysa böle oldu 40 tl para verdk seocu yaparm dedi onun yaptıgıda işe yaramadı teknik bir sorun olsa gerek
MEta taglari kontrol edin yanlış bir şey yapılıp silinmiş yada değişmiş olabilir
web araçlarında şöyle yazıyor

Sunucunuz, sayfaya erişim için kimlik doğrulaması yapılmasını gerektirdiğinden veya Googlebot'un sitenize erişmesini engellediğinden Googlebot, URL'nizi tarayamadı. Daha fazla bilgi edinin
Bilmiyorum nedeni ama bu iş .htaccess mi ne onla yada robota.txt ile alakalı olabilme ihtimali yuksek sanırım
Merhaba

Kullanıcı hatalarını lütfen sistem üzerine yüklemeyelim.Sizin seocu olarak tuttuğunuz arkadaş site teması üzerinde değişiklik yapmış ama google aşağıdaki temayı görüyor.Bunu düzeltin.Çünkü Google'e ayrı ziyaretçiye ayrı içerik sunarsanız Google bunu spam olarak algılayacaktır.

Kod:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rLF0OekFSRAJ:torrentlen.com/+&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr
Konu takipsizliği nedeniyle;

Konu kilit + arşiv.