MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Doğum Günün Kutlu Olsun EmreKarakaya.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar,

Bugün saygıdeğer Emre abimizin doğum günü.. Saygıdeğer MCTR MDP Yöneticisi...

Emre abi doğum günün kutlu olsun , Allah her yıl bu zamanlara çıkmanı nasip eylesin, sevdiklerinle seveceklerinle hayırlı , huzurlu bol neşeli upuzuuun bir ömür nasip eylesin.. Yeni yaşın hayırlı olsun..

resim
N,ce yıllara emre beySüper
(16-09-2014, Saat:19:25)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar,

Bugün saygıdeğer Emre abimizin doğum günü.. Saygıdeğer MCTR MDP Yöneticisi...

Emre abi doğum günün kutlu olsun , Allah her yıl bu zamanlara çıkmanı nasip eylesin, sevdiklerinle seveceklerinle hayırlı , huzurlu bol neşeli upuzuuun bir ömür nasip eylesin.. Yeni yaşın hayırlı olsun..

resim

(16-09-2014, Saat:19:46)trafikci258 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]N,ce yıllara emre beySüper

Teşekkür ederim arkadaşlar böyle bir konu beni duygulandırdı.
nice yıllara Allah uzun ömürler versin Gülümseme
Doğum Gününüz Kutlu Olsun Emre Hocam. Gülümseme
Nice senelere , güzel - mutlu & huzurlu bir seneler dilerim.. Gülümseme
Bu da size hediyem olsun: Pasta Gibi Birşey Çizmek istedim Gülümseme
Kendim Çizdim biraz kötü oldu ama. Açık Ağızlı Gülümseme

resim
Doğum günümüz kutlu olsun
Nice Yıllara Allah uzun Ömür Versin Süper
(16-09-2014, Saat:20:02)ParpaLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]nice yıllara Allah uzun ömürler versin Gülümseme

(16-09-2014, Saat:20:03)Manager Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Doğum Gününüz Kutlu Olsun Emre Hocam. Gülümseme
Nice senelere , güzel - mutlu & huzurlu bir seneler dilerim.. Gülümseme
Bu da size hediyem olsun: Pasta Gibi Birşey Çizmek istedim Gülümseme
Kendim Çizdim biraz kötü oldu ama. Açık Ağızlı Gülümseme

resim

(16-09-2014, Saat:20:33)RawShed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Doğum günümüz kutlu olsun

(16-09-2014, Saat:20:34)kadirkilic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Nice Yıllara Allah uzun Ömür Versin Süper

Teşekkür ederim arkadaşlar.Pastam için ayrı bir teşekkür ederim.
Sayfalar: 1 2