MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Konuyu Bütün Forumlarda Gösterme Nasıl Yapılır
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar , Bir Konuyu Bütün Forumlarda Nasıl Gösterebilirim , Diyelim Forum Kurallarımız Konusunu , Bütün Forumlarda Nasıl Gösterebilirim , Yani Nasıl Taşıyabilirim , Sırayla Birer Birer Forumlara Kurallarımızı Eklemek Baya Zor Olur Düşünüyorum , Bu Nedenle Kolay Bir Yöntem Var Mıdır , Bu Soruyu Hiç Soran Ve Paylaşan Oldu mu Bilmiyorum Ama Googlede Araştırdım Öyle Bir Konu Bulamadım , Yardımcı Olursanız İnanın Mutlu Olurum.
Forum Duyuruları Bölümünden Yapabilirsin
Forum Duyuruları Bölümü Bana Biraz Basit Geldi , Yani Forumda Paylaştığım Forum Kurallarımızı Bütün Forumlara Ekleyebilmem İçin Başka Bir Yöntem Yoktur mu , Konuyu Taşıya Tıkladığım Zaman Sadece Bir Bölüme Taşıyor , Ben Bütün Bölümlere Bir İşlem İle Göstermek İstiyorum , Sanırım Forumda Öyle Bir Özellik Yoktur , Forum Duyuruları Bilmiyorum Mesaj Editörüde Olmadığı İçin Bana Biraz Garip Geliyor.

Konuyu Kitleyebilirsiniz , Araştırdım ki Başka Bir Şekilde Forum Duyuruları Eklenmiyor , Arkadaşın Dediği Gibi Forum Duyuruları Bölümünden Ekleniyor , En Azından Öğrenmiş Oldum , Teşekkürler..
Merhaba,

Konuyu taşı yerine konuyu kopyala özelliğiyle bir konuyu birden fazla foruma aynı şekilde aktarabilirsiniz.

İyi forumlar.
(14-09-2014, Saat:17:29)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Konuyu taşı yerine konuyu kopyala özelliğiyle bir konuyu birden fazla foruma aynı şekilde aktarabilirsiniz.

İyi forumlar.

forumlar fazla ise bu db şişmesine nedem olabilir.
(14-09-2014, Saat:18:37)Rexius Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-09-2014, Saat:17:29)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

İyi forumlar.

forumlar fazla ise bu db şişmesine nedem olabilir.
Orası beni ilgilendirmez hocam, üyenin sorusuna çözümünü söyledim. Süper
Hocam önce konuyu duyuru olarak bir kategoriye ekleyin forum duyuruları kısmından sonra o konuyu bulup girin düzenleyin dilediğiniz gibi editörden. Malum admin panelde editor çıkmıyor. Konuyu bulup gidersiniz düzenleyip kaydedersiniz sonra adamın panelden tüm forumlarda duyuru olmasını sağlarsiniz