MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeter Artık ! Herkes kavga çıkartacak yer arıyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Yaw arkadaşlar herkes tartışma çıkartmak için bir yer arıyor . Site tanıtım konusunu bile mahvetmişler. Ne oluyor ne bitiyor anlamadım ki ? Önüne gelen tartışma yaratıyor , bir birbirlerine kötü söz söylüyorlar. Her konunun altında bir tartışma çıkıyor. Ne bu yaw böyle her konuda böyle olacaksa benden güle güle..
İnsanlar önce sevmeyi unuttu sonra saymayı hocam
Çoğunlukla düzgün okumamadan kaynaklanıyor .. Ondan sonra taraf taraf oluyor, X tarafı Y tarafı.. Ondan sonrada tartışma çıkıyor, bizzat ben bu sabah yaşadım.. Arkadaşım bir şey söylemiş, neredeyse konuda bulunan %99.8 lik bir kısım yanlış anlamış... Ordan bir tane kendini bilmezde gelmiş atar yapıyor, ben arkadaşımı, kardeşimi yanlız bırakmak için girmedim bu işlere ki gerekirse şuan bile banlanmayı sonuna kadar göze alırım.. Her neyse sonuç bugün, bana gelen uyarı sebebi çok şaşırttı. ünlem Site tanıtım kurallarına uymamak. +2 Kalıcı.. ünlem İlk olarak o site benim değildi, ayrıca ben sadece ortağımı savundum.. Üstelik ben bu olaylar çıkmadan önce, o sitenin Google SEO'sunu bizzat kendim kurdum.. Olay bundan ibaret nerden nereye... Ben çıkan olaya, davaya üzülmüyorum.. Mağdur olduğum için üzülüyorum, iyi forumlar dilerim.
(14-09-2014, Saat:15:26)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çoğunlukla düzgün okumamadan kaynaklanıyor .. Ondan sonra taraf taraf oluyor, X tarafı Y tarafı.. Ondan sonrada tartışma çıkıyor, bizzat ben bu sabah yaşadım.. Arkadaşım bir şey söylemiş, neredeyse konuda bulunan %99.8 lik bir kısım yanlış anlamış... Ordan bir tane kendini bilmezde gelmiş atar yapıyor, ben arkadaşımı, kardeşimi yanlız bırakmak için girmedim bu işlere ki gerekirse şuan bile banlanmayı sonuna kadar göze alırım.. Her neyse sonuç bugün, bana gelen uyarı sebebi çok şaşırttı. ünlem Site tanıtım kurallarına uymamak. +2 Kalıcı.. ünlem İlk olarak o site benim değildi, ayrıca ben sadece ortağımı savundum.. Üstelik ben bu olaylar çıkmadan önce, o sitenin Google SEO'sunu bizzat kendim kurdum.. Olay bundan ibaret nerden nereye... Ben çıkan olaya, davaya üzülmüyorum.. Mağdur olduğum için üzülüyorum, iyi forumlar dilerim.
http://mybbdepo.com/www-oyuncu-mekani-co...onusu.html
Bu konudan bahsediyorsanız .

Konuda Silinen yorumları Görmedim Görmediğim Kadarı ile yorum yapıyorum
Kaptan hocamla Benim Hiçbir Sorunum Yok Olayı bu kadar başka konulara kadar taşıyacak birşey yok.

bu benim konumun cevabı siz hangi konudan bahsediyorsunuz bilmiyorum .
Mini modluğun yanına birde Mini ispiyoculuk eklendi de ondan uyarı aldınız.
(14-09-2014, Saat:15:47)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mini modluğun yanına birde Mini ispiyoculuk eklendi de ondan uyarı aldınız.

Kime demiştiniz birde onu söyleseydiniz ? banamı dediniz ?
(14-09-2014, Saat:15:55)kadirkilic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-09-2014, Saat:15:47)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mini modluğun yanına birde Mini ispiyoculuk eklendi de ondan uyarı aldınız.

Size değil, 3. Yorumu okusaydınız kime yazdığımı anlardınız.
(14-09-2014, Saat:15:59)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-09-2014, Saat:15:55)kadirkilic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Size değil, 3. Yorumu okusaydınız kime yazdığımı anlardınız.

Kardeşim adamı dellendirme, konuyla ne alakası var lan onun Allah'ın öküzü. Mini İspiyonculukla bizim ordaki "falanfilan1" adlı üyeyler aramızdaki kavganın ne alakası var.
Sayfalar: 1 2 3 4