MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Xfeyz'e ulaşan varmı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar kusura bakmayında yani açmam gerek bu konuyu mesajlara yanıt vermiyor xfeyz modernhoca teması wareze düştü.
Hangi sitede w@reze düştüyse linki yollayın,gerekli delillerle ben mail atarım xFeyz'e.
(10-09-2014, Saat:16:22)BozKURTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar kusura bakmayında yani açmam gerek bu konuyu mesajlara yanıt vermiyor xfeyz modernhoca teması wareze düştü.

https://www.facebook.com/xMrFeyz
Ö.m'dan link atıyorum bu forumdan bir arkadaş...
(10-09-2014, Saat:16:26)Saprofit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hangi sitede w@reze düştüyse linki yollayın,gerekli delillerle ben mail atarım xFeyz'e.

warezci birisi warez mi bildirecek, güldüm.

[email protected] adresinden ulaşabilirsin.
(10-09-2014, Saat:16:28)xFeyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(10-09-2014, Saat:16:26)Saprofit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hangi sitede w@reze düştüyse linki yollayın,gerekli delillerle ben mail atarım xFeyz'e.

Aga mesajlarda sıkıntı var ya bende sıkıntı yada sizlerde forumdada ö.m gitmiyor.

Buradan atıyorum linki.
(10-09-2014, Saat:16:28)xFeyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Ben w@rezci değilim.
Saprofit w@rezcidir. İNANMAYAN VARSA GENİŞ BOYUTLU İFŞA KONUSU AÇARIM. AYRICA SAPROFİT UĞUR ÖZDEMİRDİR.
Sayfalar: 1 2