MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mesajlarda Resim Gözükmüyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi:
Kod:
localhost
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.0
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
MyBB GoMobile Plugin (1.0 Beta 4)
Profil Yorumları (Profile Comments) (0.9.2)

Hata-Sorun Sorun Açıklaması: Bir mesaja veya imzaya resim eklemek istiyorum. Resim linkini [img] mycode ile paylaşsam bile resim yerine resimin linki çıkıyor. Ben link yerine resmin kendisinin çıkmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
Ekleyeceğim.

Şimdiden teşekkürler Gülümseme
Aynı sorun bendede var üzgün
(09-09-2014, Saat:01:51)Rexius Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aynı sorun bendede var üzgün

Ne yaptıysam çözemedim bir türlü.
Özelden team atabilirseniz bakabilirm.
(09-09-2014, Saat:02:21)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Özelden team atabilirseniz bakabilirm.

İnternetim kotalı ve kota çok az kaldı. Team çok kota yediğinden dolayı açamıyorum. İsterseniz buradan istediğiniz şablonu vereyim?
Sorduğunuz şey şablonlar ile olacak birşey değil. Çoğu kişi aynı sistemi kullanıyor fakat bu sorun sadece sizde var. Yerinde inceleme yapmadan sorununuzu çözmek oldukça zor Melek - Masum

Ek olarak benim bildiğim kotalar ay başı yenileniyor. Kotanız ne kadar az ki 5-10 günde bitebiliyor Gülümseme
(09-09-2014, Saat:02:34)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sordupunuz şey şablonlar ile olacak birşey değil. Çoğu kişi aynı sistemi kullanıyor fakat bu sorun sadece sizde var. Yerinde inceleme yapmadan sorununuzu çözmek oldukça zor Melek - Masum

Ek olarak benim bildiğim kotalar ay başı yenileniyor. Kotanız ne kadar az ki 5-10 günde bitebiliyor Gülümseme
Bu ay biraz fazla harcadım Açık Ağızlı Gülümseme Hocam ben bunu 1 hafta içinde normal domaine geçireceğim o zaman bakabilir misiniz?
Olur, konuyu kilitliyorum normal domaine geçtiğinizde rapor edip açtırabilirsiniz.