MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: içerik çalınmasını engelleme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar bn mybb.com.tr deki gibi ftp deki resimler başka sitelerde yayınlandığında bu resim ............com sitesinden alınmıştır gibi yazı çıkmasını istiyorum nasıl yapabilirim. ayrıca aynı işlemi ftp içerisindeki dosyalarım içinde yapmak istiyorum mesela bnm sitemden ??????.rar dosyası başka sitede yayınlandığında bu dosya .................com sitesinden alınmıştır yazmasını istiyorum.

yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler
Hocam şu an mybb.com.tr'deki olmasını istiyorsanız hotlink konusunu inceleyeniz. İkincisi mybb.com.tr 'de açılmıştı ama ismini hatırlamıyorum
teşekkürler. biz mybb kullanıcılarıda bu yüzden mybb.com.tr nin açılmasını istiyoruz bir çok eklenti orada var rahatlıkla bulabiliyoruz Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme
(28-06-2012, Saat:16:22)AttAcK.58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]teşekkürler. biz mybb kullanıcılarıda bu yüzden mybb.com.tr nin açılmasını istiyoruz bir çok eklenti orada var rahatlıkla bulabiliyoruz Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

Bİzde açılmasını istiyoruz ancak en iyisini serkan kardeşim bilir