MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ziyaretçiye Konu Ve Mesaj İçeriğini Gizlemek [1.8 Uyumlu]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Misafirlere Konu Ve Konuya Yazılan Yorumların İçeriğini Gizlemek-[Full Türkçe Plugin] + 1.8 uyumlu

Makale-Not Eklentinin ismi: Ziyaretçiye Konu Ve Mesaj İçeriğini Gizleme
Yapımcı Eklentinin Yapımcısı: Babjusi
Çevirmen Türkçe Çeviri: xpserkan
Versiyon-Saat Eklentinin Versiyonu: 1.0
Eklenti-Plugin Eklenti Uyumluluk: MyBB - 1.8.x
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap

Bilgi-Kaynak Eklentinin Açıklaması: Bu Eklenti Sayesinde,''Smf'' ve ''Vbulletin'' Sistemlerde Olduğu gibi, Sitenize Gelen Ziyaretçilere Konu Ve Konuya Yazılan Yorumların İçeriğini Gizlersiniz.
Eklenti-Plugin Eklentinin Kurulumu: Ek olarak vermiş olduğum ''guests_see_no_posts.php'' dosyasını, Ftp / inc / plugins klasörüne atınız,ardından admin paneli eklenti yönetiminde aktif ediniz..

Resim-Grafik Eklenti Önizlemeleri:
resim
(Admin Paneli)

resim
(Konu ve Mesaj Gösterimi)

Makale-Not Ek Not: Ayrıca eklenti ayarlarından ziyaretçilere gösterilmesini istediğiniz forumları ID nolarını girerek, belirttiğiniz forumlar'daki konu ve yorum'ların görüntülenmesini,serbest bırakabilirsiniz.

AlıntıRar şifresi: mybb.com.tr

indir-download
Kod:
https://yadi.sk/d/WQQygm_6b6Caf
Uyarlama hatalı yapılmış bilginize. UTF-8 Bomsuz seçili değil.

(15-09-2014, Saat:16:04)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Uyarlama hatalı yapılmış bilginize. UTF-8 Bomsuz seçili değil.

Herhangi bir şeye ellemedim. Sadece 1.8'e uyarlanmış bir eklenti. Yani 1.6 sürümündekiyle aynı Melek - Masum
(15-09-2014, Saat:16:13)Time Traveler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Herhangi bir şeye ellemedim. Sadece 1.8'e uyarlanmış bir eklenti. Yani 1.6 sürümündekiyle aynı Melek - Masum

Kurcaladınız dememdim ki hocam, UTF-8 Bomsuz seçili değil dedim. Dosyayı açtığınızda ilk önce UTF-8 Bomsuz seçeneğini seçeceksiniz sonra düzenleme yapacaktınız. Siz seçim yapmadan 1.8* uyumluluk kodunu ekleyince ANSI olarak kayıt yapmış dosya ve bu şekilde Türkçe karakter hatasına neden olacaktır..

(04-09-2014, Saat:02:00)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]aşağıdaki resimde ''kırmızı kutu'' içinde imlediğim alanda eklenti sürümünü 1.8 sürümünde çalışacak şekilde ayarlıyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, notepad++ ile dosyayı açtığınız zaman üsteki menüde yer alan ''UTF-8 Kodlaması (Bomsuz)'' seçeneğinin seçili olup olmadığını kontrol etmenizdir. Eğer, seçili değil ise mutlaka işlem yapmadan önce seçimi yapınız, aksi halde forumun hata vermesine neden olabilirsiniz..

resim
Tamam hocam. Rica etsem siz düzeltebilir misiniz bu problemi ? Ya da büyük bir sıkıntı yapmayacaksa sonradan da düzenleyebilirim. Şuan bilgisayarım yok Melek - Masum
Şuan kullanabilir miyiz güncel mi dosya?
(16-09-2014, Saat:11:16)gokhanaysoy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şuan kullanabilir miyiz güncel mi dosya?

Aslında görünen bir problem yok şuan. Buyrun test de edebilirsiniz;

Kod:
telliturnam.tk

Teknik bir problem yok yani. Gayet iyi çalışıyor.
Düzenli çalışıyor teşekkürler.
Sayfalar: 1 2 3