MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Admin Panelinde Özel Mesaj Takibi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
MyBB için Özel Mesaj Takip Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Admin Panelinde Özel Mesaj Takip Plugin
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Starpaul20
Çevirmen Türkçe Çeviri: ParpaLess
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu:  1.0.1
Araç-Test  Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Admin Panelinden üyelerin özel mesajlarını görebilirsiniz Melek - Masum
Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu: Dosyaları masaüstüne çıkartıp index.php vs bulunduğu yere gönderiyoruz.

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:
resim
resim
resim

indir-download
[attachment=1387]

İlk çevirimdir yorumları alalım Gülümseme

- Edit: ParpaLess => Eklenti güncellenmiştir.
- Edit: S.G => Ek dosya güncellenmiştir.
- Edit: 007combatant=> Ek dosya güncellenmiştir.
Eklenti ek olarak eklenmiştir.
ne iyi oldu bu eklenti SüperKarizmatik Gülümseme
Yaaa Tamda ben paylaşıyordum üzgün Açık Ağızlı Gülümseme Seri olan kazandı tebrikler hocam elinize sağlık
(03-09-2014, Saat:21:14)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yaaa Tamda ben paylaşıyordum üzgün Açık Ağızlı Gülümseme Seri olan kazandı tebrikler hocam elinize sağlık

2 saat aralıksız kafa yordum Gülümseme konuyu açmak için de 10 dakika değdi ama güzel oldu heralde Açık Ağızlı Gülümseme
Kurmayın şu iğrenç şeyi yahu, bildiğin rezillik bunun olayı. her betikte nefret ettiğim olay Melek - Masum
Ben bu eklentiye +18 diyorum, milleti dikizletip rontgencilik yaptırmaktan başka bir işe yaramıyor ki Açık Ağızlı Gülümseme
Bu arada araçlar & bakım kısmındaki sekmede, Özel Mesaj Kayıları yazıyor, sanırım gözünüzden kaçtı, benim gibi Açık Ağızlı Gülümseme
(04-09-2014, Saat:04:15)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben bu eklentiye +18 diyorum, milleti dikizletip rontgencilik yaptırmaktan başka bir işe yaramıyor ki Açık Ağızlı Gülümseme
Bu arada araçlar & bakım kısmındaki sekmede, Özel Mesaj Kayıları yazıyor, sanırım gözünüzden kaçtı, benim gibi Açık Ağızlı Gülümseme

of dikkat etmedim o kadar kusura bakmayın klavye hatam sorun bende Gülümseme
Sayfalar: 1 2 3 4