MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: ÖNEMLİ SORUN YARDIM EDİN !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim

Nasıl kaldırıcam tamamen acil yardım.

http://forumlex.10tr.net/index.php Forumum.
Kardeşim 10tr sitelerine burada destek vermiyorlar malesef.
10tr'nin destek sitesine sorarsan daha hızlı yardımcı olurlar. Süper
(03-09-2014, Saat:15:01)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kardeşim 10tr sitelerine burada destek vermiyorlar malesef.
10tr'nin destek sitesine sorarsan daha hızlı yardımcı olurlar. Süper

Oluyolar sen merak etme .
İlk Olarak yardıM Şablonuna Uyunuz
birde altan Türkçe Çeviri Linki yok Sanırım Eğer yok ise Burdan Destek alamazsınız
(03-09-2014, Saat:15:04)kadirkilic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İlk Olarak yardıM Şablonuna Uyunuz
birde altan Türkçe Çeviri Linki yok Sanırım Eğer yok ise Burdan Destek alamazsınız

Gereksiz mesaj atmayın bılıosanız atı nburda post kasmayın başka yere
Öncelikle sen tavrını bir düzelt @WonderLand,

İlk olarak temanın footerindeki telif haklarını silmişsin, telif haklarını eklemediğin sürece hiç bir şekilde buradan destek alamazsın.

İkincisi ise, 10tl.net sitelerine destek verilmiyor, 10tl.net'in sitesinden destek al, ayrıca destek veriyorlarsa burda ne işin var

Üçüncüsü yardım şablonuna uymamışsın, uymadığın sürece hatanın nerden kaynaklandığını bilemeyiz ve destek veremeyiz..

Son olarak linkler code tagları içinde değil hata üstüne hata konu rapor..
(03-09-2014, Saat:15:13)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle sen tavrını bir düzelt @WonderLand,

İlk olarak temanın footerindeki telif haklarını silmişsin, telif haklarını eklemediğin sürece hiç bir şekilde buradan destek alamazsın.

İkincisi ise, 10tl.net sitelerine destek verilmiyor, 10tl.net'in sitesinden destek al, ayrıca destek veriyorlarsa burda ne işin var

Üçüncüsü yardım şablonuna uymamışsın, uymadığın sürece hatanın nerden kaynaklandığını bilemeyiz ve destek veremeyiz..

Son olarak linkler code tagları içinde değil hata üstüne hata konu rapor..

footera ellemedım kendısı boyle Onur Theme hem bu tema arkadaşımın. Cahillik diz boyu
Destek verilmiyor değil, her turlu MyBB kullanıcılarına destek veriliyor! Ama kullandığınız hizmetten yardım almanız daha mantıklı olucaktır.