MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb 1.8 geçtim tr olarak birkaç ekran görüntüsü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Arkadaşlar bir şekilde geçiş yaptım lakin editör bende anormal gibi ya sizce? deneme yapmak isteyen arkadaşlar forumuma göz atabilirler.

http://gsmteknoloji.net/index.php

resim
resim
resim
resim
resim
resim
nasıl türkçe yaptınız Açık Ağızlı Gülümseme
Hocam sizde neden arapça gibi sağ tarafa kaymış, bende TR paketteyim fakat böyle bir sorun yok..
(02-09-2014, Saat:11:09)Ceeper1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]nasıl türkçe yaptınız Açık Ağızlı Gülümseme
ne bileyim zaten tr idi upgrade yaptım hepsi buSüper

(02-09-2014, Saat:11:10)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sizde neden arapça gibi sağ tarafa kaymış, bende TR paketteyim fakat böyle bir sorun yok..
yok onu supdomainde denemiştim sanırım bi hata yaptım onda şu an asıl domaine kurdum sorun yokGülümseme
(02-09-2014, Saat:11:10)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sizde neden arapça gibi sağ tarafa kaymış, bende TR paketteyim fakat böyle bir sorun yok..

bende localhostta denedim bendede yok böyle bir olay ?
Ayrıca hocam eklentiler felan görüyorum bunlar çalışan eklentiler mi yoksa çevirdiniz mi 1.8 ' e ben chatbox kurdum çalışmadı bilginize bu arada.. ChangUonDyu Chatbox 1.8 te çalışmıyor.
(02-09-2014, Saat:11:14)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ayrıca hocam eklentiler felan görüyorum bunlar çalışan eklentiler mi yoksa çevirdiniz mi 1.8 ' e ben chatbox kurdum çalışmadı bilginize bu arada.. ChangUonDyu Chatbox 1.8 te çalışmıyor.

hızlı cevap çalışmıyor genelde birçoğunda şu an sorun yok bende

resim
Bu nasıl bir sevinç coşku anlatamam size 1.8 geldii az kaldı yaa yasşasın heyy yaşasın heyy
Sayfalar: 1 2 3 4 5