MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Çoklu rank
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Kod:
http://www.slclanservers.com/index.php
Versiyon MyBB Sürümü :1.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Çoklu rank ekleyince kayma yapıyor.Ben alt alta olsun istiyorum.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :resim
Yardım edecek yok mu ?
grafiker rankına </br> ekle istersen yardım edeyim Gülümseme
Site ismini code tagları arasına alın. Yoksa konuyu raporlamak zorunda kalacağım.
(31-08-2014, Saat:23:52)__Smile__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]grafiker rankına </br> ekle istersen yardım edeyim Gülümseme
derken ?
(31-08-2014, Saat:23:49)Kaily Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yardım edecek yok mu ?

Birde Flood Mesaj Atıığınız İçiN Size Bilerek Yardımcı Olmuyacağım Başka Bİr yardım İsteyen kişinin konusu sizin yüzünüzden altlara düştü bu yaptığız kul hakkına girer bende yardımcı olmuyacağım

+ Konu Rapor Edildi
(01-09-2014, Saat:01:50)kadirkilic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(31-08-2014, Saat:23:49)Kaily Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yardım edecek yok mu ?

Birde Flood Mesaj Atıığınız İçiN Size Bilerek Yardımcı Olmuyacağım Başka Bİr yardım İsteyen kişinin konusu sizin yüzünüzden altlara düştü bu yaptığız kul hakkına girer bende yardımcı olmuyacağım

+ Konu Rapor Edildi

Kul hakkına mı girer ahaha güldürme kardeşim,burayı terket senin yardımına ihtiyacım yok zaten.