MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Saat sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site localhost/mybb :
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.15
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : hiçbişey kurmadım
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Selam beyler benim 2011 senesinde bir sitem vardı ve kapandı kapanmadan 1 ay once yedekleri vardı 500 konusu vs vardı o yedeği yükledim ve kullanıcıları topladım siteyi baştan accaz ama aklımda lan adı yok localhostta tasarlıyorum siteyi sitemde garip bi saat ayarı sorunu var !

1-2 saat geri ileri sorunu değil

normalde saat 20;51 ama sitede 20;43 8-10 dk geri nasıl düzeltebilirim cok sacma bi hata

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : yok. saat 8-10 dk geri
Ah biz usandık ama siz hala usanmadınız şu şablona uyun da destek verelim dimi.

Kusura bakmayın mobilim ve sitem yok. Sızınde kurallarınız vardır ama bence pek ırdelemeye gerek yok şuan mobilim ve imkanım yok ayrıca sitemde yok ssde cekemem mobilim localhost bir pcde calısıyor yardım edeceksen buyur kardesim
(31-08-2014, Saat:21:25)Vancocuver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kusura bakmayın mobilim ve sitem yok. Sızınde kurallarınız vardır ama bence pek ırdelemeye gerek yok şuan mobilim ve imkanım yok ayrıca sitemde yok ssde cekemem mobilim localhost bir pcde calısıyor yardım edeceksen buyur kardesim

O zaman Size yardımcı Olamıcağız şablona Uymadıkça Şahsen ben cevap vermiyeceğim
şablona uydum şimdi.
ama o kadar laf yaptınız şablona uyun diye şimdide yardım yok üzgün
Merhaba,
Hocam görmemişim kusura bakmayın Açık Ağızlı Gülümseme
Admin KP Sağ Ok Forum Ayarları Sağ Ok Tarih ve Saat Ayarları
kısmı işinizi görecektir sanırsam.

İyi günler.. Melek - Masum
Yaptım, phpmyadmin sql sorgularını falan yaptım internette bayağı araştırdım.

O DEDİĞİNİZ SAATİN 1-2 SAAT GERİLİĞİNE YARIYO BENİM DAKİKALARI BOZUK.
Sayfalar: 1 2