MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: SeoFRM Açılışının Şerefine Hosting Veriyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar

Açılışımızın ardından bir çekiliş yapmak istedik.Çekilişimizde kullanıcılarımıza Fantastikbilisim'den 2 adet Linux - 500GB host verilecektir. Çekilişimiz aşağıdaki detaylara göre gerçekleşecektir.

Bilgi-Kaynak Çekiliş Talimatları:

1. Çekilişe katılmak için SeoFRM Açılışının Şerefine Hosting Veriyor konusuna katılmak istiyorum diye yorum yazmanız yeterlidir.
  2. Yapılacak olan çekilişte verilecek hostingler yıllık olarak verilecektir.
  3. Çekilişimiz 31 Ağustos 2014 tarihinde saat 00:00 anında katılım durdulacak ve Pazar günü dahilinde çekiliş videolu olarak yapılacaktır.
  4. Çekilişimizde 2 Asıl ve 2 yedek talihli seçilecektir.
  5. Çekilişde ödüller 31 Ağustos 2014 - 7 Eylül 2014 tarihleri arasında verilecektir.

Çekilişimiz şu andan itibaren başlamıştır.Bütün herkese şans dileriz arkadaşlar...

Hayırlı Günler
Katılıyorumda destek ekibi olamamaışım ya neden hocam çok konu açtım kullanıcı sorunlarına destek verdim
Hayırlı olması dileği ile.. Benimde kullandığım bir firmadır arkadaşlar aynı zamanda bugüne kadar (sunucularını güncelledikten sonra) bir kusurlarını görmedim.. AYRICA KATILMANIZ İÇİN konu içinde verilen link'deki adrese üye olup, ana konuya Katılıyorum yazmanız gerekmektedir, ve yeterlidir.. Gerisi çekilişin sonucunu beklemek. Gülümseme
Hayırlı Olsun Siteniz.
(23-08-2014, Saat:18:40)masterbilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Katılıyorumda destek ekibi olamamaışım ya neden hocam çok konu açtım kullanıcı sorunlarına destek verdim

Eğer kayıt olduğunuz kullanıcı adı ile iletişime geçerseniz size gerekli bilgi verilcektir.

(23-08-2014, Saat:19:11)Skeype Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlı Olsun Siteniz.

Teşekkür ederiz.

(23-08-2014, Saat:18:42)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayırlı olması dileği ile.. Benimde kullandığım bir firmadır arkadaşlar aynı zamanda bugüne kadar (sunucularını güncelledikten sonra) bir kusurlarını görmedim.. AYRICA KATILMANIZ İÇİN konu içinde verilen link'deki adrese üye olup, ana konuya Katılıyorum yazmanız gerekmektedir, ve yeterlidir.. Gerisi çekilişin sonucunu beklemek. Gülümseme

Teşekkür ederim.
Güzel bir etkinlik hocam. Tebrikler Süper
(23-08-2014, Saat:19:22)Throvision Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel bir etkinlik hocam. Tebrikler Süper

Teşekkür ederim.
hayırlı olsun katıldım bakalım Açık Ağızlı Gülümseme
Sayfalar: 1 2