MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Çizim Çalışmalarım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar, kendimi geliştirme açısında çoğu kişi gibi ben de çizimler yapıyorum. Pek paylaşma yanlısı değildim ama fikir almadan da olmuyor gerçekten. Bazı konularda kararsız kalıyorsunuz. Acaba çok mu benzedi, kendi fikrim beğeniliyor mu gibi sorular var aklımda. İnşaallah bu sorularıma güzel yanıtlar bulabilirim.

Aqua Theme;
resim

Jungle Theme;
resim

Street Theme;
resim
Street ve Jungle çizimleriniz başarılı olmuş.
Street tema güzel olmuş. O renk ve farklı renklerde ayrı ayrı hazırlanırsa para kazandırabilir.
aqua geliştirilebilir
(20-08-2014, Saat:17:16)antidetron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Street ve Jungle çizimleriniz başarılı olmuş.

(20-08-2014, Saat:17:57)batuhanmerci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Street tema güzel olmuş. O renk ve farklı renklerde ayrı ayrı hazırlanırsa para kazandırabilir.

(20-08-2014, Saat:18:09)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]aqua geliştirilebilir

Yorumlarınız için teşekkürler Gülümseme
Hocam temalarınız güzel ve gelişeceğinizi düşünüyoruz, ha birbirine benzedi mi derseniz çok az benzemiş.
Başarılar Süper
(20-08-2014, Saat:18:54)erinkral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam temalarınız güzel ve gelişeceğinizi düşünüyoruz, ha birbirine benzedi mi derseniz çok az benzemiş.
Başarılar Süper

Teşekkür ederim Gülümseme
street ve jungle çizimlerinin psd verebilirmisin Gülümseme
Sayfalar: 1 2