MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Greenny Theme (Çizim)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar. Tema çizimlerim hızla devam ediyor. Yeni çizdiğim temaya yeşil ve babaanneyi karıştırarak meydana getirdiğim Greenny ismini verdim. Temayı yakın zamanda kodlayıp satmayı planlıyorum. Size başka temaları andırması mümkün çünkü akşam saat 10'da aklıma gelen bir tasarım. 40-50 dk'da bitirdiğim bu tema birkaç temanın ve benim arşivimdeki grafiklerin karışımı. Üstüne de biraz hayal gücümü ekledim Gülümseme Yorumlarınızı ve eleştirlerinizi bekliyorum

resim
Bu Biraz Kötü Olmuş Gülümseme Ama Emeğine Sağlık
header bölümünü biraz daha eklemeler yapmalısın bana göre
(20-08-2014, Saat:13:40)__Smile__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu Biraz Kötü Olmuş Gülümseme Ama Emeğine Sağlık
Sağol, dün paylaştığımı 2,5 saatte yapmıştım buna 40-50 dk verdim o kadar kötü de olsun artık Gülümseme
(20-08-2014, Saat:13:40)RONDO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]header bölümünü biraz daha eklemeler yapmalısın bana göre
ne gibi eklemeler?
Bence gayet harika olmuş dostum, ellerine sağlık. Gülümseme
(20-08-2014, Saat:13:44)Manager Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence gayet harika olmuş dostum, ellerine sağlık. Gülümseme

Sağolun Hocam.
bence de güzel olmuş arkadaşın dediği gibi kullanıcı paneli için headerde hoş bir tasarım yaparsan daha güzel olur Gülümseme
Gayet başarılı hocam elinize sağlık. Eleştiri isterseniz şu shadowlar beni biraz rahatsız etti, azaltırsanız daha iyi bir görünüm olacaktır diye düşünüyorum. Onun dışında header biraz basit kalmış tabi.
Sayfalar: 1 2