MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: REF Game - Ücretli MyBB Teması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

MyBB - REF Game - Teması
Tema-Theme Tema ismi: REF Game
Güvenlik Tema Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Tema Versiyonu: 1.0
Araç-Test  Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x
Açıklama-Detay Tema Açıklaması:

Internet Explorer 8: Desteklenmiyor
Internet Explorer 9: Destekleniyor
Internet Explorer 10: Destekleniyor
Chrome: Destekleniyor
Firefox(Güncel Sürümler): Destekleniyor
Safari (Güncel Sürümler): Destekleniyor
Maxthon(Güncel Sürümler): Destekleniyor
Opera(Güncel Sürümler): Destekleniyor

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:

resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim

Tema Fiyatı: 20 TL

Ödeme Yolları: PayPal, Turkcell TL
Gülzelmiş hayırlı satışlar
Konuyu birden gordum genel bakistan dedim noluyor bugun ayin 20 simi zaman su gibi akop geciyor. Gülümseme Ellerine saglik uzun surmez sende yajin zamanda fenomen tema yapimcilarindan biri olacaksin en azindan ben buna inaniyorum Süper Birde temada siyah yerine baska koyu renkler de denersen hos olacagini dusunuyorum

Edit // mobil oldugum icin yazim hatalarindan dolayi ozur dilerim
(20-08-2014, Saat:06:02)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gülzelmiş hayırlı satışlar

Teşekkürler.

(20-08-2014, Saat:08:33)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konuyu birden gordum genel bakistan dedim noluyor bugun ayin 20 simi zaman su gibi akop geciyor. Gülümseme Ellerine saglik uzun surmez sende yajin zamanda fenomen tema yapimcilarindan biri olacaksin en azindan ben buna inaniyorum Süper Birde temada siyah yerine baska koyu renkler de denersen hos olacagini dusunuyorum

Edit // mobil oldugum icin yazim hatalarindan dolayi ozur dilerim

Çok sağolun hocam Gülümseme Aslında ben de tarihe dikkat etmemiştim, dün yayınlayacaktım temayı ama baktım bir arkadaş temasını yayınlamış. Onun satışını baltalamayım diye ertelemiştim. İyi denk getirmişim Gülümseme

Başka koyu renkler denerim tabi ama zaman sıkıntısı var bende. Çizim ve kodlamayı tek başıma yaptığım için tasarıma ayırabildiğim zaman yeterli olmuyor. Onun yerine bir de lacivert tonlarında Flat tasarımını çıkardım zaten. Hayırlısı bakalım.
Uygun fiyatlı ve şık bir tema daha QwerT Belediyesi Çalışıyor Gülümseme
Güzel olmuş, Hayırlı Satışlar Gülümseme
(20-08-2014, Saat:10:51)furk2121 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Uygun fiyatlı ve şık bir tema daha QwerT Belediyesi Çalışıyor Gülümseme

(20-08-2014, Saat:14:40)erinkral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel olmuş, Hayırlı Satışlar Gülümseme

Teşekkürler, belediye de iyiymiş Açık Ağızlı Gülümseme
satılık 1.8 teman varmı
Sayfalar: 1 2