MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 3 adet fake hesap (ByTugrul)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
By Tugrul'un tam 3 adet hesabı var.

1. ByTugrul (Normal Hesabı)
2. Jawax
3. FalanFilan

Jawax hakkında delil:

resim

Yönetimden gerekli işlemin yapılmasını talep ediyorum.
İyi günler..
Rezillik Açık Ağızlı Gülümseme Melek - Masum Melek - Masum
Evet multi hesabım ama ben tugrul die birini tanımıyorum
(19-08-2014, Saat:20:16)falanfilan1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet multi hesabım ama ben tugrul die birini tanımıyorum

Bu forumda tek falan yerine filan kullanan sen olabilir misin acaba ? Göz kırpma Herkesin konuşmalarına baktım senin gibi konuşan yok. Melek - Masum

İtiraf et günahını almak istemiyorum ancak konuşma tarzında tugrul'la aynı. Göz kırpma
(19-08-2014, Saat:20:16)falanfilan1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet multi hesabım ama ben tugrul die birini tanımıyorum

Forumda multi hesab açılması yasakdır !!
Dostum iplerimizi öğren karşılaştır bir şekilde fark etmez benim için öyle birini tanımıyorum forumda beğendim ismi bende 1 koydum sonuna sana inandırmak zorunda değilim.
(19-08-2014, Saat:20:23)mecdunov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Forumda multi hesab açılması yasakdır !!

Evet hocam zaten bu gün S.G. hocamıza bildirdim. resim

(19-08-2014, Saat:20:23)falanfilan1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dostum iplerimizi öğren karşılaştır bir şekilde fark etmez benim için öyle birini tanımıyorum forumda beğendim ismi bende 1 koydum sonuna sana inandırmak zorunda değilim.

Hocam Modemini Resetlemişte olabilirsin ama ? Gülümseme
Merhaba,
Sözünü ettiğiniz kişiye ait herhangi bir ıp uyuşması mevcut değildir ve olmadığı gibi vermiş olduğunuz isimler de sözünü ettiğiniz kişiye ait olmadığı tespit edildi. Ayrıca @falanfilan1 sizde fake değilsiniz fakat, ayrı bir fake hesabınız mevcut, neden bu konuya sıçradınız anlamış değilim doğrusu. Konuda sizden söz edilmiyor halbuki.
Sayfalar: 1 2