MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dizzy Ücretli Rank Seti
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Satış durumu: OFFLİNE

resim
Merhabalar;

Sağ Ok Set 5 kişiye satılacaktır.
Sağ Ok Setin içerisinde PSD yoktur.
Sağ Ok Setin içerisindeki rütbeler;

Admin, Co-admin, Coder, Grafiker, Moderatör, Hosting Y., Üye, Banned, *, *,
* 2 adet ekstra rütbe seçimi yapılabilir.

Ödeme Yolu;

* Turkcell Mobil Ödeme

Görüşmek isteyenler Skype: Omersll

(19-08-2014, Saat:22:05)Time Traveler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]PSD yok diye almak istemeyen arkadaşlar varsa konuşalım.  Bazı şartlar doğrultusunda psd verebilirim.
kolay gelsin biraz pahalı olmuş. -bana göre- daha iyilerini insan yapabilir.ücrete gerek yok Açık Ağızlı Gülümseme
(12-08-2014, Saat:19:26)diNceR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kolay gelsin biraz pahalı olmuş. -bana göre- daha iyilerini insan yapabilir.ücrete gerek yok Açık Ağızlı Gülümseme
Almak isteyen alsın zorlama yok. Çok olağanüstü bi tasarım yok ben de biliyorum ama yapamayan ve arayan çok arkadaş var. Bazı arkadaşlar satıyor. Biz de bi deniyelim nasibimizi.
site adresi.com rankı bozmuş gerisi gaye güzel
Hocam dizzy rank set yazıyor ya o fontun adı nedir ?
(12-08-2014, Saat:20:03)__Smile__ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]site adresi.com rankı bozmuş gerisi gaye güzel

Biraz büyük tuttum o alanı ve yazı boyutu da büyük oldu. Küçültülünce ideal bir görünüm kazanıyor. Teşekkürler.

(12-08-2014, Saat:20:10)wtfpls Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam dizzy rank set yazıyor ya o fontun adı nedir ?

Backpack.
Psd olsaydı ve de paypal seçeneği olsaydı alırdım
Eline sağlık güzel rank Hayırlı satışlar.
Sayfalar: 1 2 3