MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Pro v9 Tema'da Sorunlarım var
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site  Site Adresi : mybbtemalari.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.14
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. teşekkür eklentisiresim boyutlandırmagoogle seogenel bakış
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Temayı düzenlerken bu iki sorun gözüme çarptı ve düzeltemedim. Teşekkür et pulingi aktif çalışıyor buton koyunca küçük duruyor butonla beraber css eklemem gerekiyor fakat xml üzerinde teşekkür et aktif etmek için hangi kodları kullanmalıyım. Teşekkür et butonu için
bu 1. sorunum
2. sorunum ise gelişmiş ajax sisteminde cevaplanan yorumları sadece cvp olarak gösteriyor cevap içeriğini çekmiyor. @xpserkan Bey tema için yardım istiyorum.

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
resim
(03-08-2014, Saat:12:53)ByTugrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Konu Düzenlendi.
1 Srounun Cevabı:

Not: Eğer teşekkür butonları gözükmez ise, butonları kullandığınız temanın klasörüne yüklemeniz sorunu çözmenize yardımcı olabilir.. Öneri-Fikir

Ayrıca şu işlemi deneye bilirsiniz:

postbit şablonunda bul:
PHP Kod:

{$post['button_quote']}

Hemen yanına ekle.
Kod:
Kod:
{$post['thanks']}

Dikey postbit kullananlar aynı işlemi, postbit_classic şablonunada uygulasınlar..

2. Yi Bilmiyom
hocam onları ekledim zaten sadece yeşil + gözüküyor yani buton css olarak eklenmesi gerekiyor anladığım kadarıyla.
Xpserkan kardeşimiz bunu yapmış ben denedim fakat thanks xml olarak nasıl entegre edebilirim buton ekleyince çalışıyor o yönden bir sıkıntım yok. istediğim şey mesela hemen sağa bakın aynı butonlar. bunun gibi yapmak istiyorum.
Bende Bu Sitedekini Kurdum Teşekkür Eklentisini Bende Sorun Yok

Kod:
http://frmpro.de/showthread.php?tid=8&pid=16#pid16
(03-08-2014, Saat:13:19)ByTugrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bende Bu Sitedekini Kurdum Teşekkür Eklentisini Bende Sorun Yok

Kod:
http://frmpro.de/showthread.php?tid=8&pid=16#pid16

hocam eklentide bir sorun yok zaten derdimi anlatamadım heralde. css butonu olarak nasıl aktifleştirebilirim. teşekkür et deyince çalışıyor teşekkür sil butonu çıkıyor kendim koymuş olduğum.
fakat bunların yerine ben css olarak ekleme yapmak istiyorum. sorun burada

yardım edecek kimse yok mu 2 gündür bununla uğraşıyorum.
Genel bakış eklentisinde RE: (CvpGülümseme olsun mu kutucuğunu kaldırıp yeniden dener misiniz?
Sayfalar: 1 2