MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 15 TL Domain Satılıktır.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
15 TL'ye Domainimi Satıyorum Arkadaşlar İsterseniz İndirimde Yaparız.

Domain;
Kod:
paylasfrm.com

ŞİRKET: ALASTYR

İlgilenenler Bir Ö.M Atsın Yeterli

Jingling Kullandık Evet Ancak Hayatımda Bir Kez Kullandım En Fazla 80 Zyaretçi Falan Geldi. Dahada Kullanmadım Hiçbiryerdede Banlanmadık Gidin Araştırın

Buyrun;
resim
Artık İstatistikmi Deniyor Nediyorsa Onu Atsanız Biyerlerde Banlımı Değilmi Bi Öğrenilse Diğer Konu Silinmiş Nedense , Bot Kullanıldığı için Ban ihtimali yüksek lütfen o şeyi yapında atın Açık Ağızlı Gülümseme ( adını bilmiyorum unutmuşum Dil Çıkarma )
Domain Banlımı Google Vs. Bir yerlerden ?
googlede çıkıyor hala ama banlımı bilemem jingling gibi botlarla günlük 1000-800 arası hit çekiyordu arkadaş
O zaman Para etmez Gülümseme
Jingling Kullandık Evet Ancak Hayatımda Bir Kez Kullandım Furkan Uydurma En Fazla 80 Zyaretçi Falan Geldi. Dahada Kullanmadım Hiçbiryerdede Banlanmadık Gidin Araştırın

Buyrun;
resim

(02-08-2014, Saat:20:08)kadirkilic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]O zaman Para etmez Gülümseme

Çok Erken Konuşuyorsunuz Göz kırpma Süper
ben gördüğümü söylerim girdiğimde hergün 800 hit görüyordum organik hit olduğunu kanıtlayın ozaman
(02-08-2014, Saat:21:18)Saint Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ben gördüğümü söylerim girdiğimde hergün 800 hit görüyordum organik hit olduğunu kanıtlayın ozaman

Sitede Hiçbir Zaman 800-1000 Hit Yoktu
Sayfalar: 1 2 3 4 5