MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: REF Game MyBB Tema (Görüşleriniz)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar, REF Game - REF Business - REF School şeklinde bir tema serisi çıkarmayı düşünüyorum. Çizimlerini hemen hemen bitirdim, bugün REF Game'in kodlamasına da başladım. Görüşlerinizi öğrenmek, fikirlerinizi almak isterim.

Header

resim

Footer (Gelişecek buralar Gülümseme )

resim

Konuyu mümkün olduğunca güncel tutmaya çalışacağım.
Çok basit kalmamısmı
Header pek olmamış. Basit kalmış yani. Kossy Temasının headeri gibi bir header olsaydı daha iyi olabilirdi. Ücretli bir tasarım olacağı için beklentiler de üst seviye olacaktır. Başarılar Gülümseme
Cok Guzel Olmus Hocam
(02-08-2014, Saat:18:43)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çok basit kalmamısmı

(02-08-2014, Saat:18:46)Time Traveler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Header pek olmamış. Basit kalmış yani. Kossy Temasının headeri gibi bir header olsaydı daha iyi olabilirdi. Ücretli bir tasarım olacağı için beklentiler de üst seviye olacaktır. Başarılar Gülümseme

Haklısınız ama aklıma bir şey gelmedi şimdi. Ekleyebileceğim özellikler + eklentiler önerirseniz geliştirmeye açığım hocam.

(02-08-2014, Saat:18:55)Rugfre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Cok Guzel Olmus Hocam

Teşekkür ederim hocam.
Bence gayet hoş olmuş hocam, ancak sadece biraz daha düzenlemeler & geliştirmeler yapılırsa ortaya gerçekten de mükemmel bir tasarım ortaya çıkar. Devamını getirdikten sonra güzel gider bu tema. Gülümseme
Menüye Font Awesome desteği verebilirsen çok daha iyi olacaktır. Çizimlerinizi de bizimle paylaşsaydınız keşke, böylece kodlama zorluğu çekmeden bitirebilirdiniz..
(02-08-2014, Saat:20:57)Manager Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence gayet hoş olmuş hocam, ancak sadece biraz daha düzenlemeler & geliştirmeler yapılırsa ortaya gerçekten de mükemmel bir tasarım ortaya çıkar. Devamını getirdikten sonra güzel gider bu tema. Gülümseme

Teşekkür ederim.

(02-08-2014, Saat:21:13)Controller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Menüye Font Awesome desteği verebilirsen çok daha iyi olacaktır. Çizimlerinizi de bizimle paylaşsaydınız keşke, böylece kodlama zorluğu çekmeden bitirebilirdiniz..

Çizimlerimi paylaşmak istemiyorum özel bir meseleden dolayı, kusura bakmayın. Font-awesome şuan ekledim, 1-2 ilerleme daha kat edersem yeni bir resim eklerim onunla alakalı.
Sayfalar: 1 2