MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Site İsim Önerisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar,
Sitemin ismini çoğu kişi beğenmediğinden yeni bir site ismi arıyorum , Tavsiyeleriniz nelerdir ? Süper

İyi Günler.
genelpaylas.org

uygun fiyata satabilirim ?
(29-07-2014, Saat:10:06)Saint Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]genelpaylas.org

uygun fiyata satabilirim ?

Yok teşekkürler Gülümseme
Ben açacaktım fakat paralı işleri sevmediğimden açamıyorum size öm ile yollayayım isterseniz?
(29-07-2014, Saat:10:26)Controller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben açacaktım fakat paralı işleri sevmediğimden açamıyorum size öm ile yollayayım isterseniz?

Mesajınızı aldım teşekkürler ama site içeriğine göre söyleyin Gülümseme
Hocam özel bir isme ne dersiniz ? Hemen hemen tüm forumların adı artık özel isimler. Bkz. dizimag, r10, fuub, shiftdelete.. Bunlar gibi kendinize özgü bir isim yaratırsanız daha akılda kalıcı olursunuz. Tabi sadece benim fikrim bu ^^
(29-07-2014, Saat:11:51)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam özel bir isme ne dersiniz ? Hemen hemen tüm forumların adı artık özel isimler. Bkz. dizimag, r10, fuub, shiftdelete.. Bunlar gibi kendinize özgü bir isim yaratırsanız daha akılda kalıcı olursunuz. Tabi sadece benim fikrim bu ^^

Evet , zaten bende bu tür isim önerileri arıyorum ama zaten aklıma gelseydi bu konuyu açmazdım :Sp:
Evet Arkadaşlar Bekliyoruz Gülümseme
Sayfalar: 1 2