MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybbde Eklentiler Hakkinda Bilgi Edinmek İstiyorum !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Herkese İyi Gunler Hayirli Sabahlar Arkadaslar Sizden Bir Kac Bir Sey İsteyip Sorularimi Yonelticem:

- İstedigim kadar eklenti kurabilirmiyim ?

Bana lazim olan bir kac eklenti var :

-Mesela Siteye Ziyaretci girdi ama konuyu okuyabilmek icin uye olma zorunlulugu.
-Mesela uye girisi yaptin ama linkleri gormek icin mesaj veya rap verme zorunlulugu
-Mesela Rutbe sistemi olsun arkadaslar ben 10 adet rutbe secenegi olsun ornek user , golduser , bolduser , gameuser , admin gibi olucak benim istedigim bu rutbeler sirasiyla atliyacak otamatik olarak a rutbe kisminda yazi yazmiyacak her atladiginda resim gozukecek

Okudugunuz icin tesekkur ederim herkesin aradigi seyler var ! Yardim ederseniz mutlu olurum iyi gunler
(27-07-2014, Saat:05:54)Fesaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]- İstedigim kadar eklenti kurabilirmiyim ?

İstediğiniz kadar eklenti kurabilirsiniz fakat, bunu biz pek tavsiye etmiyoruz, siz lazım olanları yükleyin yeterli, gereksiz eklentilerden sakının, ayrıca eklentisizde yapılabilen birçok modifikasyon mevcut sitemizde.

(27-07-2014, Saat:05:54)Fesaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]-Mesela Siteye Ziyaretci girdi ama konuyu okuyabilmek icin uye olma zorunlulugu.
-Mesela uye girisi yaptin ama linkleri gormek icin mesaj veya rap verme zorunlulugu

Üsteki 2 sorunuz için şu eklentiyi kurabilirsiniz.
Ziyaretçiye Konu Ve Mesaj İçeriğini Gizlemek - [1.6]

(27-07-2014, Saat:05:54)Fesaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]-Mesela Rutbe sistemi olsun arkadaslar ben 10 adet rutbe secenegi olsun ornek user , golduser
bolduser , gameuser , admin gibi olucak benim istedigim bu rutbeler sirasiyla atliyacak otamatik olarak a rutbe kisminda yazi yazmiyacak her atladiginda resim gozukecek

Grup terfileri & Promosyon sitemi ile bunu yapabilirsiniz.
http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=2667
(27-07-2014, Saat:15:09)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-07-2014, Saat:05:54)Fesaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]- İstedigim kadar eklenti kurabilirmiyim ?

İstediğiniz kadar eklenti kurabilirsiniz fakat, bunu biz pek tavsiye etmiyoruz, siz lazım olanları yükleyin yeterli, gereksiz eklentilerden sakının, ayrıca eklentisizde yapılabilen birçok modifikasyon mevcut sitemizde.

(27-07-2014, Saat:05:54)Fesaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]-Mesela Siteye Ziyaretci girdi ama konuyu okuyabilmek icin uye olma zorunlulugu.

Üsteki 2 sorunuz için şu eklentiyi kurabilirsiniz.
Ziyaretçiye Konu Ve Mesaj İçeriğini Gizlemek - [1.6]

(27-07-2014, Saat:05:54)Fesaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]-Mesela Rutbe sistemi olsun arkadaslar ben 10 adet rutbe secenegi olsun ornek user , golduser
bolduser , gameuser , admin gibi olucak benim istedigim bu rutbeler sirasiyla atliyacak otamatik olarak a rutbe kisminda yazi yazmiyacak her atladiginda resim gozukecek

Grup terfileri & Promosyon sitemi ile bunu yapabilirsiniz.
http://destek.mybb.com.tr/showthread.php?tid=2667

Teşekkür Ederim Deniyorum