MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteme Grafiker arıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Siteme Grafiker arıyorum

İlgileneler bana ulaşabilir
Açık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı Gülümseme
Açık Ağızlı Gülümseme cansıkıntısı ne yapayım
Yetkili arama konuları yasaktır. Konuyu bildirdim, iyi forumlar.
Akyol Senin işin yokmuKomser gibi herşeyi yetiştiriyon

Görende seni forumda yetkili sancak
eee Adam Haklı ?

Arkadaşlar ek olarak eğer böyle durumla karşılaşırsa üyeler bence yorum yazıp uyarmak yerine hiçbirşey yazmadan sadece rapor tuşuna basıp rapot etmesi uygundur yorum atıp ta kavga çıkaracagınıza en iyi çözüm yolu bu bence
(25-07-2014, Saat:17:59)ramooo19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Akyol Senin işin yokmuKomser gibi herşeyi yetiştiriyon

Görende seni forumda yetkili sancak

Kardeşim 1.'si benim bir işim var merak etme, Sakarya Adapazarı / Asya Bilişim'de çalışıyorum. 2.'si Dünyanın, Yaşamın bir kuralları varsa forumunda bir kuralları var. Gerçek hayatta kurallara uyulmadığında başa neler gelebiliyor görüyoruz, forum içinde geçerli bu. 3.'sü ben Ben ne forum da yetkiliyim, nede mini modluk yapıyorum. Sadece üyelik vazifemi getirerek, forumda açılması yasak olan türdeki konuyu, hem arkadaşa bildirmiş oluyorum, hemde forum yetkililerine. Bu durumda forum düzenini sağlamaya çalışıyorum..
sadece bildirim ile uğraşacağınıza çözüm bulsanız bn ve dier uyelerın sorunlarına daha makbule gecer
fakat siz bilmişinizki cezalandırmayı başka bir şey yok bilmiyoruzkı öğrenmek amaçlı soru soruyoruz fakat her defasında şablona uyun yok şunu yapmayın yok bunu yapmayın asker değiliz biz
neyse uzatmaya gerek yok bu girişimdi foruma size k.g
Sayfalar: 1 2