MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Domain Satışları - İstediğiniz Domain 5Tl'ye Reglenir!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Merhaba, istediğin domaini 5Tl'ye ucuz bir şekilde almaya ne dersin? Yanlış duymadın sadece 5Tl sencede ucuz değil mi?

5Tl'ye satıyoruz, parayı attığınız an domaininizi hizmetinize sunuyoruz. Size ait cpaneliniz istediğiniz ıd şifre, ns değişim gösterimi vesaire vesaire. Hepsi yapamadığınız taktirde öğretilecektir.

Domain Alınan Firma: Web.com , network solutions'danda istek üzerine alınabilir.

Sadece 5Tl!

Ödeme Yolları: Paypal, Mobil !!

İletişim Bilgileri;

Facebook: http://facebook.com/semihyiildirim2

NOT: ALACAK KİŞİLERİN İLETİŞİM GEÇMEDEN ÖNCE KONUYA YORUM ATMA VEYA MESAJ ATMA İSTEK VE RİCA OLUNUR.

resim

Konuyu fazla uzatmamak için 10 adet referans eklendi.

Referans 1 - Okusana.net
Referans 2 - Twittertr.net
Referans 3 - Xtakipci.org
Referans 4 - Xtakipci.net
Referans 5 - Begentekno.com
Referans 6 - Sinirsizmedyam.com
Referans 7 - Takipcibayim.com
Referans 8 - Ekerbayi.com
Referans 9 - Takipcikenti.net
Referans 10 - Takipcievreni.com

Hocam host yok değilmi sadece domain ?
Sadece domain şuradan giriş yapıyorsunuz ;

https://support.web.com/v3/login.aspx

-İsteyenlere hostingde alınabilir, fakat önermiyorum pek iyi değil. Madur kalmayın diye hosting satmıyorum.
Hmm ah birde güvenebileceğim düzgün bir hosting olsaydı satın alabilirdim zaten bu kadar ucuza bulmak gerçekten zor.
Mobil ödeme varmı acaba ?
Var , ben hostingi o yüzden satmıyorum aslında çok kaliteli hostingleri fakat çok pahalı bir yılını limitsizin 346 Dolar birşey ve hızıda dedikleri gibi değil berbat.
Güzel hosting sağlayan olursa avea mobilden domaini alırız hallederiz kardeşim ben sana dönüş yaparım Gülümseme
Teşekkürler, iyi günler.
(25-07-2014, Saat:02:21)Retribution Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler, iyi günler.

Skypeden eklemiş bulunmaktayım. canemree1 kabul ediniz satın alacağım.
Sayfalar: 1 2