MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Burdaki isimler hangi şablona ait
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :http://forumcuslent.tk/
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.12
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :Yok
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Burdakiler hangi şablona ait bulamadım yardım edermisiniz.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :resim
Header şablonlarda bulabilirsin.
Admin Kp > Temalar > Kullandiginiz Tema > Üst Kısım Şablonları > Header
Saol yaptım peki üye listesini ismini nasıl renklendiricem ?
FTP kullanmayı bilen site kuruyor arkadaş..
(20-07-2014, Saat:21:03)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]FTP kullanmayı bilen site kuruyor arkadaş..

Haklısın fakat sizde belki ilk zamanlarda bir şey bilmiyordunuz. Belkide bu arkadaş şimdi bunu bile bilmiyor ama ileride bilindik bir webmaster olacak Gülümseme
(20-07-2014, Saat:21:03)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]FTP kullanmayı bilen site kuruyor arkadaş..

Herşey merak ile başlar . Açık Ağızlı Gülümseme Anlatabildimmi ? Ben de sorunumun cevabını almak için konuya başvurudm Açık Ağızlı Gülümseme GÜNCEL Süper
(20-07-2014, Saat:21:13)-AkyoL- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Haklısın fakat sizde belki ilk zamanlarda bir şey bilmiyordunuz. Belkide bu arkadaş şimdi bunu bile bilmiyor ama ileride bilindik bir webmaster olacak Gülümseme

(20-07-2014, Saat:21:21)beddua01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Herşey merak ile başlar . Açık Ağızlı Gülümseme Anlatabildimmi ? Ben de sorunumun cevabını almak için konuya başvurudm Açık Ağızlı Gülümseme GÜNCEL Süper

Eyvallah lafım yok, hatta yorumun cidden mutlu etti beni haklısın her şey araştırmayla ancak şöyle de bir şey var ki çağımızın mucizesi Google gibi bir arama motoru var. Yazı Renklendirme, HTML Yazı Renklendirme şeklinde arama yapsan
Kod:
<font color="red">Yazı</font>
gibi gayet basit bir işlem olduğunu görürdün. Madem merağın var, beni haksız çıkar da yeni bir webmaster daha çıksın buradan Gülümseme Başarılar dilerim.
Sayfalar: 1 2