MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Çizimimin Kodlamanızı Rica Ediyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ben Photoshop Kullanmayı Bilmediğimden Dolayı Tasarım Çizimimi Paintte Yaptım ve Diğer Forumlardan Ekran Alıntısı Yaparak Yaıştırıp Üzerine de Gerekli Bilgileri Belittim. Ayrıca Tasarımda Kullanılması Gereken Canlı Renkler, Gölgelendirme Posblit... vs. Hepsi İçin Birer Örnek Resim Koydum ve Ayrıca Kısa Bir Şekilde Ufak Detayları Not Defterine Yazdım.

Kodlamada Yardım Edecek Olan Arkadaş Bana ÖM (Özel Mesaj) İle Ulaşmasını Rica Ediyorum.
Paint ? Tasarım ? Kodlama ?
(18-07-2014, Saat:18:13)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Paint ? Tasarım ? Kodlama ?

Paint Tasarım Kodlama Değil...! Tasarımı Paintten Çizdim Kodlama Normal Kodlama Yöntemi İşte...
(18-07-2014, Saat:18:21)ThE_PiSiKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(18-07-2014, Saat:18:13)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Paint ? Tasarım ? Kodlama ?

Paint Tasarım Kodlama Değil...! Tasarımı Paintten Çizdim Kodlama Normal Kodlama Yöntemi İşte...

Tamam yolla çizimini o zaman.
Çizimi koy bı bakalım nasıl olmuş Gülümseme
Tamam Yolluyorum O Zaman

Buradan
İyi de kodlanacak bir yeri yok bunun. Zaten yazmışsın başka yerlerden aldım diye, o temaların kodlarını birleştirerek basitçe halledebilirsin işini. Yine böyle bir konun vardı galiba tema çizdireceğim diye uzunca bir yazı yazmıştın. Eğer ciddiysen elini cebine atman gerek tasarım konusunda.
kimse beleşe tema kodlamaz hatta istediğin özellikler full parayla kodlanıyor