MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mail Aktivasyon ve Şifremi Unuttum Çalışmıyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar bu mail sorunu herkeste mi var? mail gelmiyor? aktivasyon ve şifremi unutum mailleri gelmiyor
hostingini nereden alıosun hangi firmadan
(15-07-2014, Saat:23:15)beta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hostingini nereden alıosun hangi firmadan

isimtescil.com
oo zaman gelmesi lazım

Cpanelden mail açın
Forum ayarlarından Mail ayarlarını açın
Açılır menüden SMTP yi seçin
Diğer alanlara ne yazacağınızı görmek için açtığınız maile more --> Configure mail diyip Non-SSL Settings bölümündekilere bakın.
Port olarak Outgoing Server portunu kullanın.
MyBB ayarlarına tekrar dönün
SMTP Encryption Mode bunu none Encryption olarak seçin

Belki ssli olarak da çalışır ama bende bu şekilde çalıştı. Biraz karışık oldu kusurabakmayın.
(15-07-2014, Saat:23:18)beta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]oo zaman gelmesi lazım

Cpanelden mail açın
Diğer alanlara ne yazacağınızı görmek için açtığınız maile more --> Configure mail diyip Non-SSL Settings bölümündekilere bakın.

Belki ssli olarak da çalışır ama bende bu şekilde çalıştı. Biraz karışık oldu kusurabakmayın.

hocam kopyala yapıştır cevap veriyorsun hiç verme daha iyi.

(15-07-2014, Saat:23:15)beta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hostingini nereden alıosun hangi firmadan

geri dönüş yok ? post kasmak için mi mesaj attınız

nasıl bir forum bu ya
(15-07-2014, Saat:23:23)merttuncers Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-07-2014, Saat:23:18)beta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]oo zaman gelmesi lazım

Cpanelden mail açın

hocam kopyala yapıştır cevap veriyorsun hiç verme daha iyi.

geri dönüş yok ? post kasmak için mi mesaj attınız

nasıl bir forum bu ya

Yardım istiyorsun, arkadaş sana zaman ayırmış copy-paste bile olsa bir cevap vermiş teşekkür edeceğine gelmişsin laf ediyorsun, forumu kötülüyorsun. E beğenmiyorsan defol git. Tutan yok birader.
Öncelikle "merttuncers", bu sitede hiç kimsenin sana yardım etme gibi bir zorunluluğu yok.. Yardım edip, etmemek kullanıcıya kalmış bir durum ve sen etti veya etmedi diye hiç kimseyi suçlayamazsın.. Öncelikle forum kurallarını bir oku nasıl konu açacağını bir anla konunu ona göre aç.. Uyarmak istemiyorum ama beni bile çıldırttınız.. Biraz da araştırma yapabilirsin.. Şimdi öncelikle yeni bir e-posta adresi al c-panelinden (arkadaş anlatmış). Sonra forumunda Mail ayarları vardı sanırım oradan SMTP 'yi seçip aldığın e-postanın ayarlarını gir ve kaydet birde öyle dene. Nedeni ise Hosting şirketin güvenlik amaçlı olarak php mail fonksiyonunu kapatmış olabilir. Bunu da hosting firmandan öğrenebilirsin. Kolay gelsin, iyi forumlar.
(15-07-2014, Saat:23:57)QwerT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yardım istiyorsun, arkadaş sana zaman ayırmış copy-paste bile olsa bir cevap vermiş teşekkür edeceğine gelmişsin laf ediyorsun, forumu kötülüyorsun. E beğenmiyorsan defol git. Tutan yok birader.

yav sen ne diyorsun laga luga yapma. 13-14 yaşında çocuk gelmiş bana akıl veriyor. araştırıp konu açtık. üyelik tarihime bakarsan anlarsın. öyle olsa sürekli konu açardım. forumu kötülemiyor.

(16-07-2014, Saat:00:00)iCarly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle "merttuncers", bu sitede hiç kimsenin sana yardım etme gibi bir zorunluluğu yok.. Yardım edip, etmemek kullanıcıya kalmış bir durum ve sen etti veya etmedi diye hiç kimseyi suçlayamazsın.. Öncelikle forum kurallarını bir oku nasıl konu açacağını bir anla konunu ona göre aç.. Uyarmak istemiyorum ama beni bile çıldırttınız.. Biraz da araştırma yapabilirsin.. Şimdi öncelikle yeni bir e-posta adresi al c-panelinden (arkadaş anlatmış). Sonra forumunda Mail ayarları vardı sanırım oradan SMTP 'yi seçip aldığın e-postanın ayarlarını gir ve kaydet birde öyle dene. Nedeni ise Hosting şirketin güvenlik amaçlı olarak php mail fonksiyonunu kapatmış olabilir. Bunu da hosting firmandan öğrenebilirsin. Kolay gelsin, iyi forumlar.

ben sorunun nasıl çözüldüğünü sormuyorum. ama yinede teşekkürler. o arkadaşa gelirsek. r10net den cevabı almış bana aynı şekilde postalamış. ben araştırdım da konu açtım. demek istediğim sizlerinde forumlarında aynı sorun varmı ?
Sayfalar: 1 2